News

27-letni zawodnik Silesian MMA zginął w wypadku

27-letni zawodnik Silesian MMA zginął w wypadku

fot. Instagram.com/silesianmma

Patryk Hebel nie żyje. Wiadomość o śmierci 27-latka pojawiła się w mediach społecznościowych organizacji Silesian MMA 12 stycznia 2023 roku.

Lisa Marie Presley nie żyje. Wcześniej 54-letnia córka Elvisa Presleya trafiła do szpitala >> 

Nie żyje Patryk Hebel

Przegląd Sportowy podał, powołując się na doniesienia Dziennika Bałtyckiego, że utalentowany kick-boxer uległ wypadkowi, wskutek którego został potrącony przez pociąg. Już na wstępie czynności wyjaśniających, służby miały wykluczyć udział osób trzecich w tragicznym zdarzeniu.

Czytamy, że zawodnik pozostawił żonę oraz dwoje dzieci.

Patryk Hebel – informacje

Patryk Hebel występował w formule K-1, w której zdobył mistrzostwo Europy i mistrzostwo Polski. Wśród gal, w których brał udział wymieniane są takie jak Wotore czy Krwawy Sport.

Zawodniczka MMA nie żyje. Victoria Lee miała zaledwie 18 lat >>

W Silesian MMA debiutował podczas szóstej gali, kiedy skrzyżował rękawice z Mariuszem Radziszewskim i wygrał przez TKO. Na Silesian MMA 7 pokonał Piotra Wołowika.

Patryk Hebel miał walczyć 12 lutego na Silesian MMA 9 w Bytomiu. Jego przeciwnikiem w walce o pas federacji miał być Krzysztof Mariańczyk.

 

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu Informacje o nadawcy
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.