News

Patty wraca po latach z nowym singlem. Sprawdzamy Kiedyś odnajdę

Patty wraca po latach z nowym singlem. Sprawdzamy Kiedyś odnajdę

Materiały prasowe

Patty, a właściwie Patrycja Dłutkiewicz-Workowska to polska wokalistka, autorka tekstów i kompozytorka pochodząca z Łodzi. Artystka długo ćwiczyła cierpliwość swoich fanów. Musieli blisko 5 lat czekać na muzyczny powrót swojej idolki.

Kariera wokalistki rozpoczęła się pod koniec 2012 roku, kiedy podpisała kontrakt z wytwórnią KONKOL Music i 10 grudnia wydała debiutancki singiel (Zabiłeś tę miłość) Nie ma nas wraz z teledyskiem. Dzięki szczeremu przekazowi, unikalnemu wokalowi i przebojowej melodii piosenka w bardzo krótkim czasie stała się niekwestionowanym hitem YoTube'a. W czasach największej popularności video było odtwarzane nawet 100 tysięcy razy dziennie. W 2013 roku Patty znalazła się na pozycji lidera w zestawieniu najchętniej oglądanych klipów na polskim VEVO. W tym samym roku wokalistka wydała też album Już mrok, który w 2016 roku uzyskał status złotej płyty. Do dziś pierwszy teledysk Patrycji obejrzano ponad 55 milonów razy.

MaRina jest Forever21 - klip i tekst do nowej wakacyjnej piosenki prosto z Hiszpanii >>

Prywatnie w tym czasie Patty wyszła za mąż, a także została mamą.

Patty - nowy singiel Kiedyś odnajdę

Utwór Kiedyś odnajdę to prawdziwa gratka dla każdego, kto towarzyszy Patty od początku jej kariery, bo jest on kontynuacją historii opowiedzianej w przeboju (Zabiłeś Tę Miłość) Nie ma nas. Sama wokalistka o swojej najnowszej piosence mówi tak:

To historia, która nie kończy się happy endem...

Tuż po sukcesie piosenki (Zabiłeś Tę Młość) Nie Ma Nas postanowiłam napisać kontynuację tego, co wydarzyło się w moim życiu. Wybaczyłam zdradę, sądząc, że zaufanie i szacunek zostaną odbudowane. Niestety tak się nie stało, a wszystko to, w co tak mocno wierzyłam, rozpadło się szybciej niż myślałam O tym właśnie jest ta ballada. O wybaczeniu krzywdy, o nadziei i  miłości, których już nie ma. Oddaję w Wasze ręce tę osobistą melodię i tekst. 

Kiedyś odnajdę jest drugim, po świątecznej kompozycji Magiczny Czas z grudnia ubiegłego roku, premierowym utworem Patty. wydanym od momentu opublikowania singla Siódme niebo w sierpniu 2018 roku. 

Singiel Kiedyś Odnajdę jest dostępny we wszystkich serwisach streamingowych.

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu Informacje o nadawcy
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.