News

Kompletnie pijany sędzia prowadził mecz! Jest wideo z jego „pracy”

Kompletnie pijany sędzia prowadził mecz! Jest wideo z jego „pracy”

Fot. YouTube.com/UNOA TELEVISION

Kompletnie pijany sędzia prowadził mecz! Jest wideo z jego „pracy”. Poradził sobie z wykonywaniem swoich obowiązków?

Dzień Chłopaka a Dzień Mężczyzny. Czym się różnią? >> 

22 września 2019 roku na stadionie w miasteczku Beroun w Czechach rozegrał się mecz piłki nożnej między młodzieżowymi drużynami – Berounem i Slanego. Wydarzenie na pewno przejdzie do historii, Niestety nie z powodu wspaniałej gry zawodników, lecz zachowania sędziego, Milana Sefara, który przyszedł do pracy pijany.

Sefara był tak upojony alkoholem, że nie był wstanie utrzymać się na nogach, nie mówiąc już o bieganiu czy o chodzeniu prosto. Na nagraniu, które wrzucił do internetu jeden z kibiców, widać, że sędzia przewraca się na boisko i ma kłopoty z tym, żeby się podnieść.

Eurowizja: MaRina brała udział w polskich preselekcjach! Jest wideo >> 

Portale podają, że organizatorzy meczu zauważyli co dzieje się z sędzią i kazali mu natychmiast opuścić murawę. Milan Sefara jednak nie chciał zejść z boiska do momentu interwencji głównego arbitra spotkania.

Pavel Mares – przewodniczący komisji sędziowskiej – powiedział w rozmowie z mediami, że  „zachowanie sędziego Milana Sefary jest całkowicie niedopuszczalne”. Zdradził też, że komisja sędziowska regionalnego Związku Piłki Nożnej Czech zdecydowała, że sędzia nie weźmie już udziału w rozgrywkach młodzieżowych.

Mówi się, że jakiś czas później Milan Safer pojawił się na kolejnym meczu, który miał prowadzić i też był pod wpływem alkoholu. Tym razem organizatorzy nie pozwolili mu nawet wejść na boisko.

 

 

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj