News

Eurowizja: MaRina brała udział w polskich preselekcjach! Jest wideo

Eurowizja: MaRina brała udział w polskich preselekcjach! Jest wideo

Fot. Instagram.com/marina_official

MaRina brała udział w polskich preselekcjach do Eurowizji! Jest wideo z jej występu. Powinna jechać na Konkurs Piosenki?

Eurowizja Junior 2019: Roksana Węgiel pierwszy raz w takiej roli! >> 

Eurowizja Junior: występ MaRiny

Do tej pory Polska brała udział w Konkursie Piosenki Eurowizji dla Dzieci 5 razy, po raz pierwszy w 2003 roku. Nie każdy wie, że pierwszą reprezentantką Polski na Eurowizji Junior mogła być Marina Łuczenko! 14-letnia wtedy MaRina zaśpiewała w polskich preselekcjach singiel Wierzę w Sny. Ostatecznie reprezentantką Polski na Eurowizji Junior 2003 została jednak Kasia Żurawik, która wykonywała własną piosenkę Coś Mnie Nosi. Nastolatka nie odniosła sukcesu w Kopenhadze i otrzymała tylko 3 punkty od Białorusi.

Dawid Podsiadło na Eurowizję 2020?! Są wyniki głosowania >> 

Eurowizja Junior 2019: kiedy, gdzie, kto z Polski?

24 listopada 2019 roku w Gliwicach odbędzie się 17. Konkurs Piosenki Eurowizji dla Dzieci. Polski reprezentant zostanie wybrany 29 września, w finale specjalnych odcinków Szansy na Sukces. O udział w Eurowizji Junior 2019 powalczą Nikola Fiedor, Wiktoria Gabor i Gabriela Katzer.

Wiktoria Gabor: to ona jest faworytką na Eurowizję Junior 2019? >> 

Prowadzącymi Konkurs Piosenki Eurowizji dla Dzieci w 2019 roku zostali Ida Nowakowska, Aleksander Sikora, Mateusz Szymkowiak, Agata Konarska i zwyciężczyni Eurowizji Junior 2018 – Roksana Węgiel.

Będziecie oglądać Eurowizję Junior 2019? 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Nie ruszam się w podróż bez ulubionej muzyki. Tym razem w słuchawkach moje nowe kawałki - nie mogę się doczekać kiedy je usłyszycie! A że jestem w ciągłym biegu, słuchawki bezprzewodowe są dla mnie mega wygodą. Zero kabla = zero ograniczeń. Jeśli Wy też nie lubicie ograniczeń, to mam dobrą wiadomość: na hasło MARINA otrzymacie 20 zł rabatu na słuchawki Panasonic RP-HF410BE. Kod obowiązuje w sklepach stacjonarnych Euro RTV AGD oraz w sklepie online www.euro.com.pl przez 72h - do 13 września do godziny 19:00. Link do słuchawek znajdziecie też na moim instastory. #MadeToMoveYou #PanasonicIsNow #Panasonic @panasonic_is_now

Post udostępniony przez MaRina (@marina_official)

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Kochani wreszcie mogę zdradzić nad czym pracowałam od pewnego czasu w studiu. 🤭Już 28 września w kinach odbędzie się premiera bajki „MAŁA STOPA” w której miałam przyjemność zaśpiewać piosenkę głównej bohaterki Meechee.🙀 Jestem totalnie podekscytowana, ponieważ będzie to debiut mojego głosu na wielkich ekranach, więc jestem ciekawa jakie będą Wasze wrażenia. Serdecznie zapraszam do kin małych i dużych widzów. 👨‍👩‍👧‍👦 Dajcie znać w komentarzach - czy chodzicie do kin na bajki?😘 #MałaStopa #Smallfoot #malastopa #bajka #kidsmovie #filmydladzieci #animation #kids #dzieci #mama #bajki #bajkidladzieci #work #rodzinnie #familytime @warnerbrospl

Post udostępniony przez MaRina (@marina_official)

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Hey😉

Post udostępniony przez MaRina (@marina_official)

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

🌺 #Cèlfie (make up by me😉)

Post udostępniony przez MaRina (@marina_official)

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Buziaki Mordeczki❤️ Pierwszy selfiak w nowym roku!🤭😂🤷🏻‍♀️🤫

Post udostępniony przez MaRina (@marina_official)

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj