News

Piosenki odstraszające komary? Apteka stworzyła playlistę

Piosenki odstraszające komary? Apteka stworzyła playlistę

pixabay.com

Piosenki odstraszające komary? To nie żart. Apteka stworzyła playlistę, która ma odstraszać owady. Jakie piosenki się na niej znalazły? 

Miny tego kota to złoto! Nic lepszego dzisiaj nie zobaczycie >> 

Piosenki na komary - lista 

Szwedzka sieć aptek Apotek Hjärtat, postanowiła uratować nasze letnie wieczory i opracowała playlistę, która według założeń odstraszy komary. Apotek Hjärtat wybrała dupstepowe utwory, które łączy jeden element - wszystkie charakteryzują się wystarczająco wysoką i niską częstotliwością dźwięków, które mają działać na komary wyjątkowo odstraszająco. Jeśli słuchacie muzyki polecanej przez szwedzkich farmaceutów, prawdopodobnie ominie Was każdy komar i letnie imprezy mogą się ciągnąć w nieskończoność. ;-) 

Najpopularniejsze centrum handlowe w Warszawie zmienia nazwę! >> 

Jest tylko jeden haczyk. Do tej pory Apotek Hjärtat stworzyła listę tylko z dupstepowych wersji dziecięcych utworów. Jeśli jednak ich pomysł okaże się skuteczny, bardzo możliwe, że stworzą kolejną, „dorosłą” listę.

Jakie piosenki odstraszają komary? Na liście znajdziecie głównie tradycyjne utwory dla najmłodszych, m.in. Itsy Bitsy Spider, Head, Shoulders, Knees & Toes i Imse Vimse Spindel.

Groźne zjawisko nad Polską. Czym są Taurydy? >> 

Czy playlista odstraszająca komary działa? Bez problemu możecie to sprawdzić, bo piosenki wybrane przez szwedzką aptekę są dostępne na Spotify, Youtube i innych serwisach muzycznych. Można też kupić płytę z muzyką "na komary". Krążek Smashing Mosquito Summer Edition 2019, pod pseudonimem DJ Myggbetty, nagrał dla  Apotek Hjärtat duet Kloudmen.

Koniec SMS-ów? Nadchodzi nowy system komunikacji >> 

Warto przypomnieć, że nietypowa lista piosenek to nie jedyny oryginalny pomysł sieci Apotek Hjärtat. Jakiś czas temu firma zaprojektowała bilboardy, które kaszlały, kiedy ktoś w ich pobliżu zapalił papierosa.

Dajcie znać czy anty-komarowa lista piosenek działa!

 

 

 

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj