News

Instagram: Polka wrzuciła najodważniejsze zdjęcie

Instagram: Polka wrzuciła najodważniejsze zdjęcie

Fot. Instagram.com/sukanek

Polka wrzuciła na Instagram najodważniejsze zdjęcie! Fotka ma bardzo ważny przekaz. Zdecydowalibyście się na publikację czegoś takiego?

Maciej Musiał uratował córkę prezydenta. Wiedzieliście o tym? >> 

W świecie social mediów wszystko jest idealne. Piękne makijaże, świetne sylwetki, designerskie wnętrza. Influencerzy prześcigają się w publikowaniu często wyreżyserowanych fotografii, bo to przyciąga obserwatorów. Na idolach z internetu wzorują się ludzie, którzy chcą wyglądać, mieszkać, a nawet jeść jak oni. Polska YouTuberka postanowiła udowodnić, że nie zawsze wszystko wygląda tak, jak się wydaje.

Na początku kwietnia Justyna Suchenek, która w internecie działa pod pseudonimem Sukanek, opublikowała na Instagramie bardzo odważne zdjęcie. Dziewczyna wrzuciła selfie bez makijażu, z ostrym zapaleniem skóry na brodzie. Sukanek pod zdjęciem napisała post z ważnym przekazem:

Nie jest to instafriendly zdjęcie, ale nie każde musi takie być. Chciałabym, żeby dzięki temu zdjęciu dziewczyny nabrały pewności siebie i nie wstydziły się tego jak wyglądają, nawet bez makijażu. Każdy kto ma problemy ze skóra, wie z czym to się wiąże. Odrzucenie społeczeństwa. Wyśmiewanie się. Krzywdzące słowa. Ludzie musza być przecież idealni, bo tak stworzony jest świat social mediów, ale prawdziwy świat wygląda jak na zdjęciu. (…) Dużo musiałam zrozumieć i dużo przejść żeby moc się wam teraz tak pokazać. Nie wstydzę się tego jak wyglądam (…) Bałam się tego braku akceptacji i krytyki ze strony innych ludzi, ale wiecie co. Mam w d**** co ludzie o mnie pomyślą. Mam twarz taką jaką mam i nie wstydzę się jej. Wy nie wstydźcie się swojej twarzy i nigdy przenigdy nie przejmujcie się ocena innych ludzi – napisała.

The Voice w nowej odsłonie. Jury już znane? >> 

Post Sukanek zdobył ponad 72 tysiące „serduszek”. Ludzie docenili też szczerość i mądre słowa dziewczyny w komentarzach:

Jesteś piękna kochana. Szacun, piękne słowa (…)

Jesteś piękna!

I tak ładnie wyglądasz

Brawo

Świetny opis – pisali

Matura 2019: Sprawdź kiedy egzaminy! >> 

Sukanek – kim jest?

Sukanek tak naprawdę nazywa się Justyna Suchenek. Urodziła się w 1996 roku. Od najmłodszych lat interesuje się fotografią. Postanowiła rozwijać swoją pasję i została uczennicą szkoły o profilu fototechnicznym. W 2014 roku Sukanek otworzyła kanał na YouTube – Księga Zainteresowań. Nazwa nie przetrwała, ale kanał działa do dziś. Justyna publikuje na nim vlogi, autorskie charakteryzacje oraz teledyski do utworów takich gwiazd jak Hozier i Mikky Eko. Z biegiem czasu Sukanek zaczęła publikować serię filmów Szczerze O..., w której wypowiada się na często kontrowersyjne tematy, takie jak depresja, samobójstwo czy autodestrukcja. Sukanek ma kota Kermiego, któremu założyła nawet osobny kanał. Sukanek możecie śledzić też m.in. na Facebooku i Instagramie. Na tym ostatnim portalu jej konto obserwuje 560 tysięcy użytkowników.

Dobrze zrobiła, że pokazała taką fotkę?

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Nie jest to instafriendly zdjęcie, ale nie każde musi takie być. Chciałabym, żeby dzięki temu zdjęciu dziewczyny nabrały pewności siebie i nie wstydziły się tego jak wyglądają, nawet bez makijażu. Każdy kto ma problemy ze skóra, wie z czym to się wiąże. Odrzucenie społeczeństwa. Wyśmiewanie się. Krzywdzące słowa. Ludzie musza być przecież idealni, bo tak stworzony jest świat social mediów, ale prawdziwy świat wyglada jak na zdjęciu. Miałam duży problem ze skóra. Poważne zapalenie w dolnej części twarzy co skutkowało licznymi przebarwieniami i bliznami. Dużo musiałam zrozumieć i dużo przejść żeby moc się wam teraz tak pokazać. Nie wstydzę się tego jak wyglądam, ale nie ukrywam przeszkadza mi to w pewnym stopniu dlatego tez dzisiaj wykonaliśmy pierwszy zabieg w @symetria_holistycznie który ma za zadanie poprawić wygląd mojej skory, żeby przede wszystkim tez była zdrowa. Zawsze miałam dobra cerę, wiec kiedy z dnia na dzień to się zmieniło, było mi przykro. Bałam się tego braku akceptacji i krytyki ze strony innych ludzi, ale wiecie co. Mam w dupie co ludzie o mnie pomyślą. Mam twarz taka jaka mam i nie wstydzę się jej. Wy nie wstydźcie się swojej twarzy i nigdy przenigdy nie przejmujcie się ocena innych ludzi ❤️

Post udostępniony przez Sukanek (@sukanek)

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Opiszcie jednym emoji mnie i Kermiego ?? Jestem ciekawa co wymyślicie xD

Post udostępniony przez Sukanek (@sukanek)

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

??

Post udostępniony przez Sukanek (@sukanek)

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Kto zgadnie o której dzisiaj wstałam tego zabiorę na kolacje? ???

Post udostępniony przez Sukanek (@sukanek)

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Jaki kolor oczu byście chcieli mieć? ? Ja bym chciała mieć brązowe ??‍♀️

Post udostępniony przez Sukanek (@sukanek)

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj