News

POLSKA organizatorem Eurowizji Junior 2019!

POLSKA organizatorem Eurowizji Junior 2019!

instagram.com/junioreurovisionofficial

Roksana Węgiel rozłożyła na łopatki konkurencję podczas konkursu Eurowizji Junior 2018. Tegoroczna edycja dziecięcej Eurowizji odbyła się 25 listopada 2018 roku w Mińsku na Białorusi.

Roksana Węgiel brawurowo wykonała utwór Anyone I Want To Be i wywalczyła dla naszego kraju pierwsze miejsce. Wygrana Roxie jest historyczna, bo jeszcze nigdy Polska nie była tak wysoko w tym konkursie – ani w zawodach dziecięcych, ani dorosłych.

POLKA wygrywa Eurowizję Junior >>

Po wygranej Roksany Węgiel w Eurowizji Junior 2018 Polska została faworytem do zorganizowania konkursu w przyszłym roku. Stało to jednak pod znakiem zapytania, ponieważ regulamin Eurowizji Junior jest nieco inny niż w przypadku konkursu dla dorosłych.

Jacek Kurski: jesteśmy gotowi na organizację Eurowizji Junior >>

Na szczęście wszystko poszło zgodnie z planem i Polska będzie organizatorem Eurowizji Junior 2019. To bardzo duże wyróżnienie dla naszego kraju.

 

Eurowizja Junior 2019 w Polsce

Jesteśmy zachwyceni tym, że możemy ogłosić Polskę jako gospodarza najbliższej imprezy, a TVP jako oficjalnego nadawcę Eurowizji Junior 2019. Przy tej okazji ponownie chciałem pogratulować Roksanie Węgiel jej spektakularnego zwycięstwa w tegorocznym konkursie. To zawsze ekscytujące, kiedy konkurs trafia do państwa, które debiutuje w roli gospodarza — mówi Jon Ona Sand.

Cieszycie się?

 

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.