News

Polski piłkarz w zapowiedzi Netflixa!

Polski piłkarz w zapowiedzi Netflixa!

Fot. YouTube.com/Netflix Polska

Polski piłkarz pojawił się w zapowiedzi Netflixa! Zawodnik promuje najnowszy sezon kultowego serialu serwisu. Zobaczcie jak wypadł!

Lewandowski na koszulce syna światowej gwiazdy! >> 

Krzysztof Piątek w reklamie Netflixa

Krzysztof Piątek, wystąpił w reklamie Netflixa. Członek drużyny A.C. Milan pojawił się w materiale promującym 3. sezon serialu Dom z Papieru. Zapowiedź miała premierę w sobotę, 1 czerwca 2019 roku, w czasie przerwy finału Ligi Mistrzów. Przerywamy ten mecz, by przedstawić naszą drużynę napastników – taki post pojawił się też na oficjalnym profilu Netflixa na Twitterze.

Miley Cyrus: 4 rzeczy, którymi wkurzyła fanów w Polsce >> 

W zapowiedzi 3. sezonu Domu z Papieru widzimy wszystkich bohaterów serialu. W pewnym momencie wśród nich pojawia się też Krzysztof Piątek. Kiedy kamera znowu do niego wraca, piłkarz wykonuje swój słynny gest, który wykonywał np. po zdobytym golu podczas rozgrywek w Serie A. 

Przypominamy, że Krzysztof Piątek nie jest pierwszym Polakiem, który pojawił się w zapowiedzi Netflixa. Produkcje tej platformy promowali już chociażby Magda Gessler (Orange Is The New Black) i Piotr Fronczewski (Umbrella Academy). 

Instagram ukarał youtuberkę, która wbiegła na boisko podczas meczu >> 

Pierwszy odcinek Domu z Papieru został wyemitowany w 2017 roku. Historia tajemniczego „Profesora”, który rekrutuje grupę ośmiu przestępców i razem z nimi chce dokonać skoku stulecia na hiszpańską mennicę tak bardzo się spodobała, że zdecydowano o kontynuacji produkcji. 3. sezon Domu z Papieru rusza już 19 lipca 2019 roku!

Będziecie oglądać?

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Nuovi ferri del mestiere ?⚽? Nowe narzędzia do pracy! #X18 @adidasfootball

Post udostępniony przez Krzysztof Piątek (@pjona_9)

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

My kind of #TBT ?⚽? #atalantamilan #nolook #daretocreate #X18

Post udostępniony przez Krzysztof Piątek (@pjona_9)

 

 

 

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj