News

Polskie WAGs. Wszystko co warto o nich wiedzieć

Polskie WAGs. Wszystko co warto o nich wiedzieć

Fot. Instagram.com/annalewandowskahpba/marina_official/celiajaunat

Oto polskie WAGs! Kim są partnerki piłkarzy, którzy zagrają na Euro 2020? W tym artykule znajdziecie wszystko, co warto o nich wiedzieć.

EURO 2020 czy 2021? Której nazwy należy używać? >> 

Mistrzostwa Europy w Piłce Nożnej rozpoczynają się w piątek 11 czerwca 2021 roku. Sportowe emocje będą towarzyszyć kibicom aż przez miesiąc – do 11 lipca. Właśnie wtedy najlepsze drużyny rozegrają mecz finałowy.

Przypomnijmy, że biało-czerwoni zremisowali w obu meczach towarzyskich przed Euro 2021. Mecz Polska-Rosja zakończył się wynikiem 1:1, a Polska-Islandia – 2:2. Pierwsze spotkanie w fazie grupowej to mecz Polska-Słowacja zaplanowany na 14 czerwca.

Z pewnością polskim piłkarzom będą kibicować nie tylko fani piłki nożnej, lecz także ich partnerki i żony. Kim są polskie WAGs?

Strefy kibica na Euro 2021. Czy powstaną, jakie obostrzenia? >>

Anna Lewandowska

Robert i Anna Lewandowscy są chyba najbardziej znaną parą polskich sportowców. Poznali się w 2007 roku w czasie obozu sportowego, kiedy „Lewy” był zawodnikiem Znicza Pruszków. 4 lata później zaręczyli się, a w 2013 roku wzięli ślub. Mają dwie córki – 4-letnią Klarę i roczną Laurę.

Tak jak jej mąż, Anna Lewandowska jest sportowcem. 32-latka odniosła ogromne sukcesy w dziedzinie karate. Aktualnie jest jedną z najpopularniejszych trenerek w kraju, która inspiruje do prowadzenia zdrowego trybu życia.

 

Marina Łuczenko-Szczęsna

Żona Wojciecha Szczęsnego to wokalistka, autorka tekstów, kompozytorka i aktorka ukraińskiego pochodzenia. Ma na swoim koncie trzy albumy studyjne. Ostatni krążek – Warstwy – ukazał się w 2020 roku. Marinę możecie znać też z roli Amandy w produkcji 39 i Pół.

Wojciech Szczęsny i Marina Łuczenko zaczęli spotykać się w 2013 roku. 21 maja 2016 roku wzięli ślub. Na ich weselu wystąpił brytyjski wokalista – James Arthur. Marina Łuczenko-Szczęsna i Wojciech Szczęsny są rodzicami 3-letniego Liama.

 

Celia Krychowiak

Celia Jaunat i Grzegorz Krychowiak zostali parą w 2011 roku, a w 2019 wzięli ślub. Żona piłkarza pochodzi z Francji, jest modelką. Grzegorz i Celia Krychowiak  kochają podróże. Razem zwiedzili m.in. Malediwy, RPA, Nową Zelandię, Australię, Wietnam, Malezję, Chiny, Kambodżę, Indie oraz Sri Lankę.

 

Marta Glik

Kamil i Marta Glik poznali się jeszcze w podstawówce, a parą są od 3. klasy gimnazjum. Od 10 lat są małżeństwem. W wywiadach Kamil Glik, który występuje na pozycji obrońcy, podkreślał, że żona jest dla niego ogromnym wsparciem. Kibicują mu też córki – 7-letnia Victoria i 2-letnia Valentina.

 

Anna Fabiańska (Grygier) 

Ukochana Łukasza Fabijańskiego ma 41 lat. W internecie możemy znaleźć informację, że pracowała w jednym z banków w Poznaniu.

Łukasz Fabijański poznał swoją żonę jeszcze w szkole, a ożenił się w 2013 roku. Para ma syna Jana, który 23 grudnia 2021 roku skończy 6 lat.

 

Matilde Rossi

Matilde Rossi ma 28 lat i zajmowała się modelingiem. Piękna Włoszka wyszła za mąż za bramkarza Łukasza Skorupskiego w 2017 roku. 1 czerwca 2018 roku na świat przyszedł ich syn Leonardo.

 

Dominika Grosicka

Żona Kamila Grosickiego była modelką. 33-latka jest żoną zawodnika od 2011 roku, mają córkę Maję, która ma 9 lat. Synem Dominiki Grosickiej z poprzedniego związku jest 18-letni Marcel.

 

Maja Mocydlarz

To partnerka Bartosza Bereszyńskiego. Mają dwóch synów – 4-letniego Leo i Bruno, który urodził się w lutym 2021 roku.

 

Wiktoria Stecyk

Wiktoria Stecyk to narzeczona Tomasza Kędziory. Ukochana reprezentanta Polski pochodzi z Ukrainy. Razem wystąpili w popularnym tam programie Świeckie Życie. Tomasz Kędziora i Wiktoria Stecyk zaręczyli się na początku 2021 roku w Dubaju.

 

Lana Rybus

Lana Baimatova urodziła się 17 maja 1996 roku w Osetii. W 2017 roku, w jednej z rosyjskich restauracji, poznała Macieja Rybusa. Zostali małżeństwem w 2018 roku. Zorganizowali dwa śluby – w Rosji i w Polsce. Kilka miesięcy później urodził się syn Macieja Rybusa i Lany Rybus – Robert. W 2021 roku przyszedł na świat ich drugi syn – Adrian.

 

Aleksandra Frankowska

26-letni Przemysław Frankowski wziął ślub z Aleksandrą Machaj w 2019 roku. Mają dwóch synów. Ola Frankowska aktywnie działa na Instagramie @olaa_frankowska.

 

Wioletta Kanafa

Wioletta Kanafa pochodzi ze Słupcy. Poznała Karola Linetty w klinice, w której pracowała. W 2019 roku urodziła piłkarz po raz pierwszy został ojcem. Córka Karola Linetty i Wioletty Kanafy otrzymała imię Sofia.

 

Alexandra Łoboda

We wrześniu 2020 roku Alexandra Łoboda przyjęła oświadczyny Przemysława Płachety. Narzeczona piłkarza jest studentką prawa i dzieli życie między Polskę a Wielką Brytanię.

 

 

Laura Zielińska

Laura Zielińska (z domu Słowiak) została żoną Piotra Zielińskiego 15 czerwca 2019 roku. W maju 2021 roku urodził im się syn Maksymilian.

Laura Zielińska ma 28 lat i pochodzi z Ząbkowic Śląskich. Studiowała analitykę medyczną na Uniwersytecie Medycznym we Wrocławiu. Jednak zawodowo zajęła się modelingiem.

 

Aleksandra Adamczak

Wybranka Dawida Kownackiego jest modelką. Brała udział m.in. w sesji zdjęciowej dla magazynu Playboy i w pokazach mody w Mediolanie. Partnerka polskiego napastnika jest od niego o kilka lat starsza. Pochodzi z Leszna. 

W 2019 roku Dawid Kownacki i Aleksandra Adamczak zostali rodzicami córki Leny 

 

Martyna Świderska (Werno)

Martyna Werno i Karol Świderski zostali małżeństwem w 2018 roku. Niedługo później piłkarzowi urodził się syn. Martyna Werno i jego żona mieszkają w Grecji. 24-latek jest zawodnikiem w klubie PAOK FC.

 

Alina Wojtas

Dziewczyna Jakuba Świerczoka też jest związana ze sportem. Alina Wojtas to piłkarka ręczna. Grała w Zagłębiu Lublin i w kadrze narodowej.

 

Sylwia, @es.kaari

Rafał Augustyniak jest związany z Sylwią prawdopodobnie od 2015 roku. Niestety, niewiele wiadomo na temat dziewczyny zawodnika. Znajdziecie ją na Instagramie @es.kaari.

.

 

Julia Nowak 

To narzeczona Jana Bednarka. Poznali się przez internet, a po raz pierwszy spotkali w 2017 roku  na meczu Polska - Kazachstan. W lipcu 2020 roku ukochana polskiego obrońcy przyjęła jego oświadczyny. 

Julia Nowak skończyła liceum plastyczne, jest fotomodelką i grafikiem komputerowym. Niedługo ona i Jan Bednarek zostaną rodzicami. 

 

Olga 

O dziewczynie Kamila Jóźwiaka nie wiadomo zbyt wiele. Możemy znaleźć informację, że pod koniec 2021 roku będą obchodzić 2. rocznicę związku. 

 

 Zuzanna Subocz

Jest narzeczoną Pawła Dawidowicza. Zuzanna pochodzi z Ostórdy. W sierpniu 2020 roku zaręczyła się z polskim piłkarzem. 

 

Agata Dębska 

Agata Dębska to wybranka Jakuba Modera. Są razem od dawna - w lipcu będą obchodzić 5. rocznicę związku. 

 

Weronika Rybakowicz

Kacper Kozłowski i Weronika Rybakowicz są parą od roku. W styczniu 2021 świętowali 1. rocznicę. 

 

Magdalena Firek

Ukochana Mateusza Klicha ma 33 lata. Para wychowuje razem córkę Laurę, która urodziła się w listopadzie 2018 roku. 

 

Kasia Noga 

Kamil Piątkowski i Kasia Noga są razem od marca 2017 roku. Niestety nie wiele wiadomo na temat wybranki piłkarza. 

 

Aleksandra Stęplewska

Niedawno Michał Helik i Aleksandra Stęplewska obchodzili 5. rocznicę związku. Ola zajmuje się kosmetologią. Mieszka w Krakowie. 

 

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu Informacje o nadawcy
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.