News

Popek pokazał tyłek na wizji! Ma tam zabawny tatuaż

Popek pokazał tyłek na wizji! Ma tam zabawny tatuaż

materiały własne/4FUN.TV

Popek, znany wszystkim z zespołu Gang Albanii i walk MMA, słynie ze swojego oryginalnego wyglądu. Artysta pokrył większość swojego ciała tatuażami – z gałkami ocznymi włącznie. Na jego twarzy widnieją blizny, tzw. skaryfikacje.

Popek pomimo swojego groźnego wyglądu ma do siebie ogromny dystans. Autor takich hitów jak Dla prawdziwych dam pojawi się w naszym programie Wielka Wylewka. Już w niedzielę 16 września i 4 listopada o godzinie 20:00 poznacie Popka od – gwarantujemy – strony od jakiej jeszcze go nie znaliście.

Popek reanimuje umierającą pandę! >>

Czy kiedyś jak chcieliście zrobić sobie tatuaż i pytaliście mamę o zdanie usłyszeliście „na d*pie sobie zrób”? Otóż Popek na pewno usłyszał kiedyś tę złotą radę, bo… faktycznie zrobił sobie tam tatuaż 😊

Popek ma na pośladkach tatuaż oczu. Artysta ogląda więc świat z obydwóch stron 😊 6 października Popek walczył w KSW z Erko Junem. Czy taki tatuaż daje mu przewagę? :D Strach ma wielkie oczy! W Wielkiej Wylewce zdradził nam, jak się przygotowuje do walki i co planuje w razie przegranej. Więcej już w niedzielę w programie.

Oglądajcie Wielką Wylewkę z Popkiem w niedzielę 4 listopada o 20.00!

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Ram pam pam pam

Post udostępniony przez Popek Oficjalnie (@popek_oficjalnie)

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj