News

Kiedy Primark w Polsce? Jest data

Kiedy Primark w Polsce? Jest data

Fot. Wikimedia Commons/Kolforn

Kiedy Primark w Polsce? Jest data otwarcia irlandzkiej sieciówki w naszym kraju. Od kiedy zrobimy tam zakupy?

Eurowizja Junior 2019: w TEJ sukience Roksana Węgiel wystąpi na scenie! >> 

Primark w Polsce – kiedy?

Pierwszy sklep Primark w naszym kraju miał zostać otwarty jesienią 2019 roku. W działającej od maja warszawskiej Galerii Młociny sieciówka wynajęła dwupoziomowy market o łącznej powierzchni 3660 metrów kwadratowych. Niestety we wrześniu poinformowano, że otwarcie sklepu Primark w Polsce się opóźni. Portal Business Insider Polska podawał, że Primark w Galerii Młociny ruszy w 2020 roku. Taką informację przekazała dziennikarzom przedstawicielka agencji PR-owej sieci – Magdalena Kabata.

Kabata nie podała dokładnej daty otwarcia Primarka w Polsce, jednak powiedziała, że sieć poszukuje pracowników do sklepu w stolicy. Primark ma zatrudnić w sumie 250 osób – m.in. sprzedawców, kierowników sali sprzedaży, magazynierów oraz ludzi odpowiedzialnych za tzw. merchandising, czyli specjalistów od prezentowania produktów w sklepie.

Primark w Polsce będzie później. Kiedy otwarcie sieciówki? >> 

Primark w Polsce – data otwarcia

Kiedy zrobimy zakupy w Primarku na terenie Polski? Jak podają źródła na początku listopada 2019 roku spółki Associated British Foods, która jest właścicielem Primarka, sporządziła raport finansowy, w którym poinformowała, że pierwszy sklep Primark w Polsce otworzy się wiosną - planowo w marcu 2020 roku. Sklep będzie mieścił się w Galerii Młociny na warszawskich Bielanach.

Mówi się, że właściciele marki zamierzają otworzyć także drugi sklep w Warszawie. Kolejny Primark miałby powstać w galerii Atrium Promenada w dzielnicy Praga-Południe.

Nowa marka trafia do Polski. Kiedy otwarcie luksusowego butiku? >> 

Primark to irlandzka marka, która jest znana z tego, że sprzedaje ubrania, akcesoria oraz wyposażenie domu w niskich cenach. Firma działa na światowym rynku od 1969 roku. Sieć ma ponad 370 sklepów w Europie (m.in.: Włoszech, Niemczech, Francji i Holandii) oraz w Stanach Zjednoczonych. Polska będzie 13 rynkiem, na którym pojawi się sieć sklepów Primark.

Czekacie na wielkie otwarcie?

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.