News

Eurowizja Junior 2019: w TEJ sukience Roksana Węgiel wystąpi na scenie!

Eurowizja Junior 2019: w TEJ sukience Roksana Węgiel wystąpi na scenie!

Fot. Instagram.com/roxie_wegiel

Eurowizja Junior 2019 tuż-tuż. Na wydarzeniu nie może zabraknąć zwyciężczyni zeszłorocznego konkursu – Roksany Węgiel – która będzie jedną z prowadzących tegoroczną galę. Zobaczcie w jakiej sukience Roxie pojawi się na scenie!

Eurowizja Junior 2019: wiemy, który zespół otworzy wydarzenie! >> 

Eurowizja Junior 2019: kiedy i gdzie? Ceny biletów

W tym roku Konkurs Piosenki Eurowizji dla Dzieci po raz pierwszy zostanie zorganizowany w Polsce. Eurowizja Junior 2019 odbędzie się 24 listopada na Arenie Gliwice. Jeśli chcecie zobaczyć wydarzenie na żywo, macie ostatnią szansę na kupno biletów! Za jedną wejściówkę trzeba zapłacić od 25 do 399 złotych.

Eurowizja Junior 2019: uczestnicy, kto z Polski?

Na Eurowizji Junior 2019 w Gliwicach wystąpią wokaliści z 19 krajów, m.in. z: Australii (Jordan Anthony), Francji (Carla Lazzari), Hiszpanii (Melani Gaspar Garcia), Malty (Eliana Gomez Blanco) i Portugalii (Joana Almeida).

Kto zaprezentuje Polskę na 17. Konkursie Piosenki Eurowizji dla Dzieci? Szansę na powtórzenie sukcesu Roksany Węgiel ma 12-letnia Viki Gabor z Krakowa. Nastolatka na gliwickiej scenie zaśpiewa polsko-angielski singiel Superhero.

BILETY na Eurowizję Junior – sprzedaż ruszyła. Ile kosztują? Kto wystąpi? >> 

Eurowizja Junior 2019: prowadzący, Roksana Węgiel

Uroczystą ceremonię otwarcia Eurowizji Junior 2019, która odbędzie się 18 listopada w Katowicach, poprowadzą Agata Konarska i Mateusz Szymkowiak. Natomiast Finał 17. Konkursu Piosenki Eurowizji dla Dzieci poprowadzą Ida Nowakowska, Aleksander Sikora oraz Roksana Węgiel, która w 2018 roku była najlepsza na Konkursie Piosenki Eurowizji dla Dzieci. Przypomnijmy, że wtedy konkurs był organizowany w Mińsku na Białorusi. Możemy być prawie pewni, że Roxie zaśpiewa na żywo przed publicznością.

Viki Gabor wygra Eurowizję? Oto jej konkurenci >> 

Eurowizja Junior 2019: Roksana Węgiel – sukienka

Niedawno projektantka Lidia Kalita wrzuciła na Instagram wspólne zdjęcie z Roksaną Węgiel i przy okazji zdradziła w jakiej kreacji 14-latka pojawi się na scenie na Eurowizji Junior 2019.

To już ostatnie dni do @junior_eurowizja. Razem z niesamowitą @roxie_wegiel przygotowujemy suknie na ten wieczór. Nie możemy się doczekać tych emocji! Kto wygra? - napisała w poście. 

Viki Gabor to przyjaciółka Roksany Węgiel! Co jeszcze o niej wiemy? >> 

Sukienka Roxie jest bardzo krótka, ale to nie jedyna charakterystyczna rzecz. Kreacja, którą Lidia Kalita szykuje dla nastolatki jest w mocnym żółtym kolorze z szarym akcentem na dekolcie i ma szerokie rękawy z falbanami.

Już teraz sukienka Roksany Węgiel robi wrażenie!

A jak Wam się podoba?

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

„You're singin' my songs in the streets, yeah, yeah? • • •

Post udostępniony przez ROKSANA WĘGIEL (@roxie_wegiel)

 

 

 

 

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj