Mój profil
News

Przejmujący film Sinead O’Connor poruszył internautów

Przejmujący film Sinead O’Connor poruszył internautów

W zeszły czwartek 50-letnia wokalistka opublikowała na Facebooku nagranie z małego hotelu w New Jersey, w którym mówi, że jest chora i bardzo samotna.

Autorka „Nothing Compares 2 You” mówi w filmiku:

„Jestem zupełnie sama. W moim życiu nie ma nikogo oprócz mojego lekarza i mojego psychiatry, który jest najsłodszym człowiekiem na świecie i powiedział, że jestem jego bohaterką – to jedyna rzecz, która trzyma mnie przy życiu. To trochę żałosne”.

Artystka napisała też, że opublikowała 12-minutowe nagranie, by pokazać, że jest tylko jedną z miliona osób, które cierpią tak samo jak ona. Nagranie bardzo poruszyła internautów, którzy pod postami Sinead piszą słowa wsparcia. O pomoc dla piosenkarki apeluje sama Annie Lennox:

„Czy nie ma przyjaciół i rodziny, którzy mogliby jej dać kochające wsparcie? To okropne widzieć ją w takim stanie”. Zobaczcie poruszające wyznanie piosenkarki.

Sinead O’Connor to irlandzka wokalistka i autorka piosenek. Jej największy hit to piosenka „Nothing Compares 2 You, napisana przez Prince’a. Artystka od lat cierpi na psychozę maniakalno-depresyjną, ma też za sobą próbę samobójczą. 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj