News

Rafał Brzozowski w teledysku disco polo sprzed 20 lat! Poznajecie?

Rafał Brzozowski w teledysku disco polo sprzed 20 lat! Poznajecie?

Fot. YouTube.com/Disco Polo Fan

Blisko 20 lat temu Rafał Brzozowski wystąpił w teledysku disco polo. Klip z udziałem reprezentanta Polski na Eurowizji 2021 jest hitem internetu!

Eurowizja 2021: zapasowy występ Polski ujawniony. Gdyby tak wyglądał, doszlibyśmy do finału? >> 

Rafał Brzozowski jest dziś jednym z najpopularniejszych polskich artystów. Być może nie wszyscy z Was o tym wiedzą, ale jako młody chłopak wystąpił w teledysku do piosenki Wołam Cię K Martin. Wokalista znany z pierwszej edycji The Voice of Poland wchodził w skład zespołu. 

Rafał Brzozowski w teledysku disco polo – wideo

O tym klipie jest teraz naprawdę głośno, a wideo do singla Wołam Cię K Martina zyskało drugie życie. Zobaczycie w nim Rafał Brzozowskiego, który prezentuje swoje taneczne umiejętności, a później, jako gitarzysta, chwali się umięśnionym ciałem i bez koszulki odgrywa „solówkę” w towarzystwie pięknych tancerek.

Pod teledyskiem do Wołam Cię na YouTube pojawiły się komentarze, że Rafał Brzozowski miałby szansę na wygraną na Eurowizji z takim utworem.

Ojciec Rafała Brzozowskiego to znany sportowiec. Kim jest Zdzisław Brzozowski? >> 

Przypomnijmy, że wokalista reprezentował Polskę na 65. Konkursie Piosenki Eurowizji z utworem The Ride. Nie dotarł do finału. W ogólnym rankingu zajął 33. miejsce.

Rafał Brzozowski bardzo się zmienił? 

 

 

 

 

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.