Reklama
placeholder
News

Rihanna i ASAP Rocky oficjalnie parą! 'Ona jest tą jedyną'

Rihanna i ASAP Rocky oficjalnie parą! 'Ona jest tą jedyną'

Fot. YouTube.com/Access

Reklama
Reklama
placeholder

Rihanna i ASAP Rocky są parą! Niedawno raper oficjalnie potwierdził związek z wokalistką. Zobaczcie co dokładnie o niej powiedział.

Tata Ariany Grande potwierdził jej ślub! >> 

O tym, że Rihannę i ASAP Rocky’ego łączy coś więcej niż tylko przyjaźń mówi się od dawna. W 2019 roku artyści byli razem na Fashion Awards w Londynie i sylwestrowej imprezie. Niedługo później piosenkarka, po trzech latach związku, rozstała się z miliarderem Hassanem Jameelem, co tylko nasiliło plotki na temat jej zażyłej relacji z ASAP Rockym.

Pod koniec 2020 roku People donosił, że Rihanna i ASAP Rocky postanowili dać sobie szansę. Informator miał zdradzić dziennikarzom, że między wokalistką a raperem „od początku była chemia”.

Rihanna i ASAP Rocky są razem

Wykonawca Sundress czy Praise The Lord potwierdził związek z Rihanną na łamach amerykańskiego magazynu GQ, nazywając ją „miłością swojego życia”.

Jest jedną na milion. (...) Ona jest tą jedyną. (...) Więc tak, myślę, że można powiedzieć, że sprawa jest poważna – cytuje 32-latka Elle.

Jason Derulo został ojcem! Syn czy córka? [ZDJĘCIA] >>

Rihanna i ASAP Rocky – związki

Przypomnijmy, że w przeszłości Rihanna była związana z Chrisem Brownem (2007-2009, 2012-2013), baseballistą Mattem Kempem (2010-2011) i Hassan’em Jameel’em (2017-2020). Mówiło się też o relacjach piosenkarki z Drakem i Leonardo DiCaprio.

W przypadku ASAP Rocky’ego było głośno o tym, że spotyka się z Iggy Azaleą (2011) i Chanel Iman (2013-2014).

Trzymacie kciuki za Rihannę i ASAP Rocky’ego?

 

 

 

 

 

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama