Reklama
placeholder
News

Rihanna topless w zaawansowanej ciąży. Co za zdjęcia!

Rihanna topless w zaawansowanej ciąży. Co za zdjęcia!

fot. instagram.com/asaprocky/ instagram.com/badgalriri/

Reklama
Reklama
placeholder

Rihanna udostępniła na swoim profilu na Instagramie zdjęcia topless z pierwszej ciąży. Jak prezentuje się ciężarna celebrytka?

Najchętniej oglądane występy Super Bowl Halftime? Rihanna zmiotła konkurencję >>

Rihanna - kariera

Rihanna jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych piosenkarek na międzynarodowej scenie. Oprócz rozwoju w muzyce, skupia się również na projektach modowych, a przede wszystkim na życiu rodzinnym.
Pierwszy album muzyczny 35-latki, Music of the Sun z 2005 roku, znalazł się na liście Top 10 magazynu Billboard. Dyskografia artystki składa się z ośmiu albumów studyjnych, siedemdziesięciu dwóch singli oraz trzech albumów kompilacyjnych. Ostatnim albumem artystki jest Anti z 2016 roku, składający się z 16 utworów.
Najnowszy singiel Rihanny, stworzony na potrzeby filmu Czarna Pantera: Wakanda w moim sercu, nosi tytuł Lift Me Up.

Rihanna, ASAP Rocky i ich syn na okładce. Wyjątkowa rodzinna sesja >>

Rihanna - rodzina

O bliskiej relacji Rihanny i Rockiego doniósł jako pierwszy magazyn People w listopadzie 2020, choć wtedy jeszcze artyści nie potwierdzili swojego związku. Celebryci pojawili się pierwszy raz jako para na czerwonym dywanie we wrześniu 2021 roku. Na początku 2022 roku Rihanna i A$AP Rocky ogłosili, że spodziewają się swojego pierwszego syna, RZA, którego imię ujawnili dopiero w okolicach jego pierwszych urodzin. Natomiast w przerwie między występem na Super Bowl 12 lutego 2023 roku Rihanna ogłosiła swoją drugą ciążę.

Oscary 2023: Rihanna zaśpiewała na ceremonii. Jak się prezentowała? >>

Rihanna - sesja topless

Rihanna udostępniła do tej pory wiele sesji ciążowych, w tym zdjęcia, na których pozuje z rodziną do okładki Vogue. 35-latka dodała 19 maja na swój instagramowy profil sesję zdjęciową z pierwszej ciąży, zatytuowaną: Rub on ya titties. Pod opublikowanymi zdjęciami celebrytka napisała: 

Na cześć mojej pierwszej ciąży. Ogarniam macierzyństwo, (...) doceniam magię, jaką to ciało stworzyło! Mały RZA…nie ma pojęcia, jak szalona jest jego mama ani jak bardzo miała obsesję na punkcie stworzenia go.

 

 

 

 

 

 

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama