News

Rita Ora śpiewa hit Calvina Harrisa

Rita Ora śpiewa hit Calvina Harrisa

fot. Wikimedia Commons/Century Black

Wszyscy już bardzo dobrze znamy przebój „Slide” nagrany na początku tego roku przez Calvina Harrisa we współpracy z Frankiem Oceanem. 29 czerwca w sieci pojawił się klip do tej piosenki, który w ciągu dwóch tygodni odtworzono w serwisie YouTube prawie 15 milionów razy.

Na jego Twitterze pojawiło się nawet nagranie, na którym muzyk pokazał proces powstawania tej piosenki, a utalentowani muzycznie fani jak zwykle nie zawiedli – w sieci pojawiło się kilkadziesiąt przeróbek tego kawałka.

Największym zaskoczeniem jest cover „Slide” w wykonaniu… Rity Ory! Piosenkarka swoje akustyczne wykonanie tego hitu zaprezentowała w programie Elvis Duran Show, a jej wielbiciele oszaleli z zachwytu! Wokalistka po raz kolejny udowodniła, że jest ogromnie utalentowana i każdy jej występ na żywo jest profesjonalny od początku do końca.

Calvin Harris i Rita Ora byli parą w 2014 roku, ale ich związek rozpadł się przez nawał pracy jaki obydwoje mieli w tamtym okresie. Czy zaśpiewanie piosenki byłego chłopaka jest celowe i to zapowiedź powrotu ich uczucia sprzed 3 lat?

Posłuchajcie „Slide” w wykonaniu wokalistki i koniecznie dajcie znać jak Wam się podoba – my jesteśmy pod wielkim wrażeniem!

 

Zobacz też: Justin Bieber odwiedził szpital

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj