News

Robert Lewandowski zmieni klub? Hiszpańskie media są pewne

Robert Lewandowski zmieni klub? Hiszpańskie media są pewne

Fot. Wikimedia Commons/Rufus46

Robert Lewandowski niedługo zmieni klub? Pojawiły się zapowiedzi wielkiego transferu. Lewandowski przejdzie do Realu w 2022 roku – podają portale, powołując się na doniesienia z Hiszpanii.

Igrzyska Olimpijskie 2020 bez kibiców? Jest ostateczna decyzja >>

Robert Lewandowski zawodnikiem Realu Madryt?

Dziennik AS podkreśla, że „Lewy” marzy o grze w szeregach Realu Madryt. Mówi się, że polski napastnik, po zakończeniu sezonu 2021/2022, „poprosi o możliwość odejścia” z Bayern Monachium do drużyny z Hiszpanii. 

Monachijski klub ma podejmować już odpowiednie działania. Jak podaje Wirtualna Polska,  następcą Roberta Lewandowskiego mógłby być Cody Gakpo. 

Spekuluje się, że mąż Anny Lewandowskiej może mieć szansę na trafienie do Madrytu, jeśli po ewentualnym transferze do Realu Erling Haaland zawiedzie.

Britney Spears kończy karierę? Menadżer wydał oświadczenie >>

O tym, że Robert Lewandowski miałby zostać zawodnikiem Realu Madryt mówi się od dawna. Polak mógł trafić do klubu w 2014 roku, zanim sfinalizowano jego transfer do Bayernu Monachium. Ostatecznie nie doszło do porozumienia między przedstawicielami Realu a ówczesnym agentem „Lewego”.

 

 

 

 

 

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.