Reklama
placeholder
News

Roksana Węgiel na Eurowizji 2021? Jest komentarz

Roksana Węgiel na Eurowizji 2021? Jest komentarz

Fot. Instagram.com/roxie_wegiel

Reklama
Reklama
placeholder

Roksana Węgiel pojedzie na Eurowizję 2021? Jest komentarz wokalistki na temat jej udziału w międzynarodowym konkursie.

Roksana Węgiel o związkach: „Nie chcę mieć chłopaka!” >>

Eurowizja 2020 została anulowana

Z powodu pandemii koronawirusa odwołano Eurowizję 2020, która miała odbyć się w dniach 12-16 maja w hali widowiskowo-sportowej Ahoy Rotterdam (Holandia). Organizatorzy poinformowali o tym, że wydarzenie zostaje anulowane w oficjalnym oświadczeniu, które wydali 18 marca.

Krótko przed oficjalną informacją o odwołaniu Eurowizji 2020, na Twitterze Super TV pojawił się komunikat o anulowaniu wydarzenia. Przekazano, że „Eurowizja 2021 odbędzie się w Rotterdamie, ale w nowej formie i z nowymi piosenkami. Wszyscy artyści, którzy mieli wystąpić w tym roku zostaną zaproszeni, ale z uwagi na zasady wydarzenia ich tegoroczne piosenki nie spełniają wymagań konkursowych”. Przypomnijmy, że w 2020 roku Polskę na Eurowizji miała reprezentować Alicja Szemplińska z singlem Empires.

Eurowizja 2020 anulowana! Co z piosenkami i reprezentantami wybranymi na ten rok? >> 

Roksana Węgiel reprezentantką Polski na Eurowizji 2021? Komentarz wokalistki 

Chociaż do kolejnego Konkursu Piosenki Eurowizji zostało jeszcze mnóstwo czasu, fani widowiska już teraz zastanawiają się kto powinien reprezentować nasz kraj w konkursie. Niektórzy uważają, że idealną kandydatką byłaby Roksana Węgiel. Przypomnijmy, że w 2018 roku to właśnie ona wygrała Eurowizję Junior z piosenką Anyone I Want To Be. Roxie zapewniła Polsce pierwsze zwycięstwo w historii konkursu.

Warto dodać, że w styczniu przyszłego roku Roksana Węgiel skończy 16 lat, więc będzie mogła wziąć udział w „dorosłej” Eurowizji. (Wszyscy wykonawcy muszą mieć ukończone 16 lat najpóźniej w dniu finału).

Eurowizja 2020 odbędzie się w innej odsłonie. Co już wiemy? >> 

Czy Roxie wystąpi na Eurowizji 2021? Niedawno wokalistka w wywiadzie dla magazynu VIVA! Zdradziła, że… „na razie nie planuje” udziału w konkursie.

Szczerze mówiąc, na razie tego nie planuję. Wydaje mi się, że mam jeszcze czas, aby konkretnie się nad tym zastanowić. Na pewno nie wystąpię na niej, gdy będę miała 16 lat. Może później. Zobaczymy, jak się życie potoczy – powiedziała.

Myślicie, że Roksana powinna pojechać na Eurowizję 2021? 

 

 

 

 

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama