News

Roksana Węgiel odchodzi z wytwórni przez nadgodziny? Mamy komentarz

Roksana Węgiel odchodzi z wytwórni przez nadgodziny? Mamy komentarz

Fot. Instagram.com/roxie_wegiel

Roksana Węgiel odchodzi z wytwórni muzycznej przez nadgodziny?  Mamy komentarz w tej sprawie.

Viki Gabor, Roxie Węgiel i Duncan Laurence śpiewają Arcade! „Po prostu perfekcyjnie” >> 

Roxie Węgiel kończy współpracę z wytwórnią?

Pojawiły się informacje, że Roksana Węgiel odchodzi z wytwórni Universal Music Polska. Jak donosi portal Pudelek, powołując się na swoje źródło, rodzice zwyciężczyni Eurowizji Junior 2018 nie byli zadowoleni ze współpracy córki z wytwórnią i ją zakończyli. Powodem miało być m.in. to, że 15-letnia wokalistka pracowała ponad swoje siły.

Kontrakty przygotowywane przez duże wytwórnie nigdy nie były bardzo korzystne dla artystów. Nie jest łatwo taką umowę podważyć, a o zerwaniu nie ma mowy. Jednak opiekuni artystki znaleźli sposób. Miało być to możliwe dzięki wielu nadgodzinom, które młoda artystka spędziła na planach sesji i teledysków. Mocno przekraczały one dopuszczalne normy. Najprawdopodobniej rodzice Roxie powiedzieli dość – czytamy.

Informator Pudelka spekuluje, że rozstanie Roxie Węgiel z dotychczasową wytwórnią płytową może być powodem tego, że od dłuższego czasu jej single nie pojawiały się w rozgłośniach radiowych.

Dziennikarze skontaktowali się z menadżerem młodej artystki, który jednak nie udzielił komentarza powołując się na poufne warunki obowiązującej umowy.

Pudelek.pl miał ustalić, że teraz karierą Roksany Węgiel pokieruje jej rodzina.

Eurowizja Junior 2020: zwyciężczyni śpiewała z playbacku? „Nie zgadzam się z wynikami” >> 

Roksana Węgiel odchodzi z wytwórni? Komentarz Universal Music Polska

Poprosiliśmy wytwórnię Universal Music Polska, zajmującą się artystyką, o komentarz w sprawie ostatnich doniesień na temat dalszej kariery Roksany Węgiel.

Umowa pomiędzy Roksaną Węgiel a Universal Music Polska pozostaje w mocy, a zgodnie z jej zapisami, szczegóły dotyczące współpracy objęte są klauzulą poufności.

Prawdą jest, że obecnie toczą się rozmowy na temat podejścia obydwu stron do realizacji dalszych działań. Wierzymy, że wkrótce wspólnie wypracujemy najlepsze rozwiązania zarówno dla Roksany jak i jej kariery muzycznej.

Pojawiających się online artykułów, bazujących na informacjach nieznanego pochodzenia, nie należy traktować jako wiarygodnych źródeł informacji w tej sprawie – czytamy w oświadczeniu przesłanym do redakcji.

Oznacza to, że przyszłość Roksany Węgiel jako podopiecznej Universal Music Polska wcale nie jest przesądzona. Myślicie, że rodzicom wokalistki uda się dojść do porozumienia z wytwórnią, a młodej gwieździe rozwijać się we właściwym dla niej tempie? 

 

 

 

 

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.