News

sanah i kryptowaluty? W sieci wrze, a wokalistka wydaje oświadczenie

sanah i kryptowaluty? W sieci wrze, a wokalistka wydaje oświadczenie

fot. Instagram.com/sanahmusic

sanah reklamuje kryptowaluty? W sieci pojawiło się wiele artykułów, które sugerują, że wokalistka jest związana z rynkiem walut wirtualnych. Autorka przeboju kolońska i szlugi wydała oświadczenie.

Mata: okładka płyty Młody Matczak to plagiat? Autorka się tłumaczy >> 

sanah jest w tej chwili jedną z najpopularniejszych polskich artystek. Niestety piosenkarka musi mierzyć się też z ciemnymi stronami sławy. Jej wizerunek został wykorzystany bez zgody do promowania stron związanych z kryptowalutami.

Do sprawy krążących w internecie newsów odniosła się wytwórnia reprezentująca sanah oraz sama wokalistka.

sanah – wizerunek piosenkarki wykorzystany przez oszustów

Moi Drodzy, oświadczam, że w związku z pojawieniem się artykułów „Eksperci są pełni podziwu dla Sanah, a dokładniej dla jej ostatniej inwestycji, która wywołała terror wśród dużych banków” nie mam nic wspólnego z kryptowalutami. Zarówno mój pseudonim sanah, jak również wizerunek są bezprawnie wykorzystane w celu wprowadzania ludzi w błąd. Takie działanie jest przestępstwem. Przestępcy wykorzystują reklamy Google, czyli odnośnik do oszustwa może pojawić się na każdej stronie w internecie, dlatego przestrzegam Was wszystkich i proszę o rozwagę w korzystaniu z takich linków. Uważajcie na takie reklamy – ostrzegła gwiazda.

Pod postem sanah internauci publikowali screeny podejrzanych reklam m.in. z udziałem piosenkarki. Wiele z nich zostało zgłoszonych do administracji serwisu, na którym pojawiał się nieprawdziwy news.

Adam Zdrójkowski: oszuści próbowali okraść jego dziadków. Aktor jest wściekły >> 

Jeszcze raz przypominamy – bądźcie ostrożni i pamiętajcie o tym, żeby nie klikać w podejrzane linki!

 

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.