News

Sandra Kubicka o dzieciach z Baronem. 'Dwójkę, trójkę'

Sandra Kubicka o dzieciach z Baronem. 'Dwójkę, trójkę'

fot. Instagram.com/sandrakubicka/alekbaron

Sandra Kubicka chciałaby zostać mamą i mieć kilkoro dzieci. Baron też marzy o tym, żeby być ojcem? 

Sandra Kubicka i Baron potwierdzili związek. Modelka pokazała  filmik >> 

Sandra Kubicka i Aleksander Baron są razem od dłuższego czasu, ale to, że są parą ogłosili w mediach niedawno. W październiku 2021 roku na Instagramie 26-latki pojawił się romantyczny filmik z muzykiem.

Sandra Kubicka zapewnia, że nigdy wcześniej nie była w tak dojrzałym związku. Uważa, że ona i Baron trafili na siebie w odpowiednim momencie.

Sandra Kubicka i Baron – dziecko, ślub 

Sandra Kubicka i Baron rozmawiali już m.in. na temat powiększenia rodziny. Partnerka gitarzysty powiedziała, że gdyby nie udało jej się znaleźć tego jedynego, zdecydowałaby się na zabieg in vitro.

(…) Jeśli chcesz z kimś spędzić życie, musisz te tematy poruszyć – dziecko, ślub. (…) Zanim nasza relacja weszła na inny szczebel, opowiadałam mu o moim planie, że jeżeli nie znajdę mężczyzny, z którym będę chciała spędzić życie, to zrobię in vitro sama. (…) Alek pokazał mi taką stronę, że nie muszę ścigać się z czasem, wszystko będzie dobrze. On mi daje taką nadzieję, że to naturalnie się wydarzy – mówiła gwiazda w czasie wywiadu dla portalu Jastrząb Post.

Sandra Kubicka komentuje słowa, że Baron jest 'babiarzem'. 'To oczywiste, że kobiety za nim szalały, szaleją i będą szaleć' >> 

Sandra Kubicka i Baron na razie nie planują zostać rodzicami. Nie myślą też o ślubie.

Nie chcemy obecnie, na ten moment dziecka, dzisiaj. Ja chcę być mamą, to jest moje marzenie od wielu lat. Ja chcę mieć dwójkę, trójkę, Alek też chce mieć dwójkę, trójkę, ale nie teraz. (…) Nie chcemy ślubu teraz. Ja już byłam dwa razy zaręczona. (…) Chcemy być związkiem normalnym – powiedziała Sandra Kubicka.

Będzie na to czas. Alek chce być tatą. (…) Urodził się, żeby być ojcem – dodała.

Blanka Lipińska i Baron już się nie przyjaźnią? Chodzi o ten szczegół >> 

Sandra Kubicka otwarcie mówi o tym, że zmaga się z zespołem policystycznych jajników (PCOS). To zaburzenie endokrynologiczne, które może utrudniać zajście w ciążę. Modelka może liczyć na wsparcie Aleksandra Barona w walce z chorobą.

(…) Alek urzekł mnie tym, że już na początku związku oglądał nagranie, jak wyleczyć mnie z PCOS. Popłakałam się, bo żaden mężczyzna, z którym byłam, nie miał tyle empatii, żeby zrozumieć, na co choruję. Codziennie mi pomaga i jest dużym wsparciem. Nawet nosi ze sobą leki, które muszę przyjmować – cytuje Sandrę Kubicką portal plotek.pl.

 

 

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.