News

Pogrzeby seks lalek nowym trendem. Są trzy pakiety

Pogrzeby seks lalek nowym trendem. Są trzy pakiety

Fot. Flickr.com

Pogrzeb seks lalek to nowy trend. Firma, która ma w ofercie organizację takiej uroczystości proponuje klientom aż trzy pakiety.

35 dni urlopu zamiast 26? Rewolucja w kodeksie pracy >> 

Japońska firma Human Love Doll Company organizuje pogrzeby lalek erotycznych. Przypomnijmy, że tego typu zabawki są bardzo popularne w Azji, a lalki często są traktowane przez mężczyzn jak prawdziwe towarzyszki życia. 

Dlaczego w Japonii lalkom organizuje się pogrzeby? W kraju kwitnącej wiśni panuje przekonanie, że jeśli właściciel po prostu wyrzuci zużytą "zabawkę miłości" do śmieci, sprowadzi na siebie pecha. Japończycy twierdzą, że ich „partnerki” posiadają duszę. Obnoszenie się z takim przekonaniem nie jest jednak zbyt popularne, dlatego do tej pory Japończycy pozbywali się swoich seks lalek dyskretnie. Jawne pogrzeby to nowy trend, który wprowadza Human Love Doll Company. 

Pary poszukiwane do… testowania antykoncepcji dla mężczyzn. Można sporo zarobić! >> 

Firma oferuje aż trzy pogrzebowe pakiety dla „zabawek miłości”. Najpopularniejszą ceremonią jest ta przeprowadzana przez aktorkę porno – Rei Kato. Dodatkowo właściciel pochowanej lalki dostaje certyfikat pogrzebu, pamiątkowe zdjęcie i nagranie. Później lalka zostaje zmielona przez specjalną maszynę. Taka ceremonia kosztuje około 1700 złotych.

Jeśli właściciel nie chce, żeby jego lalka trafiła do maszynki, zabawka może zostać rozkręcona na jego oczach. Za taką opcję trzeba dopłacić około 3 tysiące złotych.

Trzeci pochówek do wyboru to pogrzeb zbiorowy. W czasie tego typu ceremonii lalka zostaje zmielona i zutylizowana razem z innymi "zabawkami miłości". Taki pogrzeb jest najtańszy – kosztuje około 760 złotych.

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj