News

Pary poszukiwane do… testowania antykoncepcji dla mężczyzn. Można sporo zarobić!

Pary poszukiwane do… testowania antykoncepcji dla mężczyzn. Można sporo zarobić!

fot. pixabay.com

Jeśli szukacie dodatkowego - i do tego sporego zarobku - to właśnie pojawiła się niezwykła oferta. Poszukiwane są pary do testowania antykoncepcji dla mężczyzn. 

W Kansas w Ameryce wymyślono żel anykoncepcyjny dla mężczyzn. Badania przeprowadzane są na uniwersytecie stanowym. Lek zawiera przede wszystkim żeńskie hormony sterydowe i testosteron. 

Patryk Vega zapowiada kolejny film. W roli głównej „polski DiCaprio” >>

Antykoncepcja dla mężczyzn - zarobki

Właśnie ruszyła kolejna faza testów klinicznych, dlatego uniwersytet stanowy w Kansas i organizacja Population Council poszukują 420 par, które będą testować przez dwa lata skuteczność żelu antykoncepcyjnego dla mężczyzn. Zarobki są niemałe, bo wypłata za to badanie to około 16 tysięcy złotych. Obejmują one eksperyment, ale też ponoszone ryzyko czyli ciąża czy przyrost wagi. Pieniądze podzielone mają być na partnerkę (ok. 4500 zł) i partnera (ok. 11 500 zł). 

Antykoncepcja dla mężczyzn - badania

Żel antykoncepcyjny to przeźroczysta substancja, którą wmasowuje się w ramiona mężczyzny co dwa dni przez trzy miesiące. Podczas testów naukowcy mają sprawdzać czy pojawiają się skutki uboczne. Jeśli po tym czasie lekarze stwierdzą, że środek jest skuteczni, to rozpoczną właściwą część testu, która będzie trwał przez kolejny rok. Chętni do testów poszukiwani są w Ameryce Północnej, Południowej i w Europie. 

Ola z Hotel Paradise: kim jest pierwsza uczestniczka programu? >>

Kto się zgłasza? ;)

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.