Reklama
placeholder
News

Selena Gomez w duecie z BLACKPINK? Wytwórnia komentuje

Selena Gomez w duecie z BLACKPINK? Wytwórnia komentuje

Fot. Instagram.com/roseblackpinks

Reklama
Reklama
placeholder

Selena Gomez w duecie z BLACKPINK? Wytwórnia południowokoreańskiego zespołu komentuje doniesienia o współpracy gwiazd.

Ariana Grande i k-pop? Będzie duet z koreańskim zespołem? >> 

23 lipca 2020 roku zespół BLACKPINK opublikował plakat, który zapowiada ich nadchodzący singiel. Ujawniono, że girlsband nagra kawałek wspólnie z innym artystą. Spekulowano, że może chodzić o Arianę Grande. Jakiś czas temu MyDaily poinformował jednak, że BLACKPINK najprawdopodobniej szykuje duet z Seleną Gomez.

Po tym jak informacje o współpracy Seleny Gomez z k-popowym zespołem się rozpowszechniły, wytwórnia BLACKPINK – YG Entertainment – wydała krótkie oświadczenie.

Proszę poczekać na oficjalne ogłoszenia w tej sprawie – cytuje treść komunikatu m.in. serwis cheatsheet.com.

Mówi się, że fakt, że wytwórnia odniosła się do plotek na temat wspólnego singla BLACKPINK i Seleny Gomez tylko uwiarygadnia spekulacje na ten temat. Jak przypomina portal micky.com.au, już wielokrotnie mówiło się o współpracach zespołu z innymi artystami, ale tylko w przypadku doniesień na temat tej z Seleną Gomez wydano oficjalne oświadczenie.

BLACKPINK: znamy datę premiery debiutanckiego albumu! >> 

BLACKPINK – The Album

BLACKPINK już wkrótce wydadzą „pierwszy koreański album studyjny”, na którym pojawi się co najmniej 10 singli. Krążek The Album będzie miał premierę jesienią – 2 października 2020 roku.

Nową płytę BLACKPINK promuje singiel How You Like That, który znalazł się w sieci 26 czerwca. Kolejny utwór z „tajemniczą współpracą” k-popowego zespołu z innym artystą ma pojawić się w sierpniu 2020 roku.

Czekacie na premierę?

 

 

 

 

 

 

 

 

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama