Reklama
placeholder
News

Selena Gomez i Hailey Bieber na wspólnym zdjęciu. Koniec sporu?

Selena Gomez i Hailey Bieber na wspólnym zdjęciu. Koniec sporu?

fot. Instagram: @selenagomez / @haileybieber

Reklama
Reklama
placeholder

Była partnerka Jusina Biebera, Selena Gomez, oraz jego żona, Hailey Bieber, zapozowały na wspólnym zdjęciu. Fani piosenkarza jeszcze do niedawna obwiniali modelkę za to, że to właśnie przez nią miał rozpaść się jego wieloletni związek z artystką. Wygląda na to, że Selena Gomez nie ma Hailey Bieber za złe tego, że to właśnie do niej obecnie należy serce Justina Biebera. 

Selena Gomez w kostiumie kąpielowym promuje ciałopozytywność. 'Prawdziwe brzuchy wracają' >>

Selena Gomez i Hailey Bieber na wspólnym zdjęciu

Selena Gomez i Hailey Bieber 16 października 2022 roku pojawiły się na Academy Museum Gala. To właśnie podczas wydarzenia była oraz obecna partnerka Justina Biebera miały okazję się spotkać i zapozować razem do zdjęcia. Piosenkarka i modelka stanęły blisko siebie, sprawiając wrażenie pogodzonych.

Anja Rubik pokazała selfie z gwiazdami. Jest m.in. Hailey Bieber >>

Niedługo przed trafieniem zdjęcia do sieci sama Hailey Bieber zapewniła, że Selena Gomez  już dawno zaakceptowała jej związek z piosenkarzem. Modelka dodała również, że Justin Bieber podjął decyzję o rozstaniu przed tym, jak się z nią związał:

Rozumiem, jak to wygląda z zewnątrz, ale to był najwyższy czas, żeby zostawili to za sobą. Nie był z nią wtedy związany. Wiem, że sporo się między nimi wydarzyło i szanuję to, ale to nie był mój związek. Zamknęli ten rozdział, to był dla niego moment, w którym zaczął patrzeć w przyszłość, a nie oglądać się za siebie. Nie chcę wypowiadać się w ich imieniu, bo to ich sprawa, ale wiem, jak to wygląda, kiedy ludzie do siebie wracają. Zamknięcie sprawy było tu zdrowym podejściem. 

Oto jak wygląda pierwsze wspólne zdjęcie Seleny Gomez i Hailey Bieber:

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama