Reklama
placeholder
News

Selena Gomez zmieniła kolor włosów! Jak teraz wygląda?

Selena Gomez zmieniła kolor włosów! Jak teraz wygląda?

fot. YouTube/Selena Gomez/

Reklama
Reklama
placeholder

Selena Gomez jest amerykańską piosenkarką i aktorką, której kariera rozwija się nieprzerwanie od kilkunastu lat. Już jako nastoletnia gwiazda występowała w serialu Czarodzieje z Waverly Place jako Alex Russo, a za tę rolę otrzymała nagrodę Emmy.

30-latka pochodzi z Teksasu, a na ekranie filmowym pojawiła się już w wieku 7 lat. Selena rozwija się również na scenie muzycznej, a jej piosenki biją rekordy popularności. W swojej karierze artystka nagrała trzy albumy studyjne i ponad 30 singli.

Selena Gomez postanowiła niedawno radykalnie zmienić swój charakterystyczny, brązowy kolor włosów. Na instagramowym profilu piosenkarki pojawiła się seria zdjęć w jej nowym wydaniu. Jaki kolor włosów wybrała na najbliższy czas?

Selena Gomez i Zayn Malik razem? Mieli się całować >>

Selena Gomez zmieniła kolor włosów

Aktorka bardzo rzadko eksperymentuje ze swoim wyglądem i kojarzona jest głównie z długimi ciemnymi włosami. Na opublikowanych 17 lipca zdjęciach piosenkarka ma średniej długości blond włosy. Jedne z fotografii zostały zrobione na planie, a inne w domu. Pierwsze zdjęcie z serii jest o tyle intrygujące, że Selena występuje na nim nie tylko w nowym kolorze włosów, ale i ma ciemne doczepiane warkocze, a cała jej stylizacja inspirowana jest modą egipską.

Selena jest naprawdę natrualną pięknością

Trzecie zdjęcie ma vibe Marilyn Monroe

Era 😍

Piękna


Selena Gomez na zdjęciu bez makijażu. Fani są zachwyceni >>

Podoba wam się Selena Gomez w blond włosach?


Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama