Reklama
placeholder
News

Selena Gomez 'pod wpływem' na gali!? Oceńcie sami [VIDEO]

Selena Gomez 'pod wpływem' na gali!? Oceńcie sami [VIDEO]

Fot. Instagram.com/selenagomez/YouTube.com/iam floryshine

Reklama
Reklama
placeholder

Selena Gomez przyszła na galę „pod wpływem”? Zobaczcie wideo z imprezy i sami oceńcie. 

Selena Gomez: nowy teledysk już w sieci! Śpiewa o Bieberze? >> 

Selena Gomez: AMAs 2019

25 listopada w Los Angeles odbyła się ceremonia wręczenia nagród American Music Awards 2019. Jedną z gwiazd imprezy była Selena Gomez, która pierwszy raz od lat wystąpiła na żywo przed publicznością. Selena zaśpiewała swoje dwa najnowsze single – Lose You To Love Me oraz Look At Her Now – które promują jej najnowszą płytę. Krążek ma mieć premierę już w styczniu 2020 roku.

W czasie występu na AMAs 2019 Selena Gomez nie zapanowała nad emocjami i momentami mijała się z tonacją, a nawet fałszowała. Jakiś czas później portale podawały, że 27-letnia wokalistka miała atak paniki tuż przed wyjściem na scenę.

Zdecydowanie miała napad paniki. Była zdenerwowana. Nie stała na scenie przez dwa lata, a to była bardzo ważna piosenka w jej karierze. Chciała, żeby dobrze wypadła – miał przekazać anonimowy informator magazynowi People.

Selena Gomez: nowa płyta w styczniu 2020. Co już wiemy? >> 

Selena Gomez była pijana na gali AMAs 2019?

Niedawno do internetu trafiło wideo, na którym Selena Gomez chodzi po czerwonym dywanie w czasie American Music Awards 2019. Na nagraniu wyraźnie widać, że… Selena zatacza się i z trudem utrzymuje równowagę, a do tego ma naprawdę dobry  humor. ;-)  

Jak myślicie, "dodała sobie odwagi" przed galą? ;-) 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama