News

Selena Gomez pobiła instagramowy rekord Beyoncé!

Selena Gomez pobiła instagramowy rekord Beyoncé!

YouTube.com/Vogue

Post Beyoncé z nowonarodzonymi bliźniakami nie jest już najpopularniejszym na Instagramie. Wtedy fotki Queen B zgromadziły 8 milionów polubień w 12 godzin, ale ten rekord został właśnie pobity.

Miejsce na podium przejęła właśnie Selena Gomez ze swoim pakietem urodzinowych zdjęć. Piosenkarka, która zaczynała karierę z zespołem The Scene, jest również aktorką i producentką serialu „13 powodów”, właśnie skończyła 26 lat.

Selena swoje urodziny świętowała w gronie najbliższych przyjaciół na jachcie i to właśnie fotki z imprezy stały się hitem Instagrama. W 13 minut zdobyły aż… milion serduszek. Piosenkarka podziękowała pod postem przyjaciołom i fanom za urodzinowe życzenia.

Selena Gomez jest już rekordzistką, jeśli chodzi o Instagram. Gwiazda ma na swoim profilu najwięcej, bo aż 139 milionów obserwujących. Co ciekawe, jeśli chodzi o zarobki, to Kylie Jenner zarabia na Instagramie więcej od Seleny – Kylie twierdzi, że dostaje milion dolarów za sponsorowanego posta, podczas gdy Selena dostaje „skromne” 800 tysięcy dolarów.

 

Sir Carter and Rumi 1 month today. ??❤️??????????

Post udostępniony przez Beyoncé (@beyonce)

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj