News

Selena Gomez: pierwsze zdjęcia po wyjściu ze szpitala psychiatrycznego

Selena Gomez: pierwsze zdjęcia po wyjściu ze szpitala psychiatrycznego

YouTube.com/Vogue

Kilka miesięcy temu świat obiegła informacja, że Selena Gomez trafiła do szpitala psychiatrycznego. Wygląda na to, że długa terapia przyniosła efekty i dziś gwiazda może odetchnąć z ulgą. Niedawno do sieci trafiły jej zdjęcia tuż po wyjściu z kliniki w Los Angeles.

To był wyjątkowo trudny rok dla Seleny Gomez. Rozstała się z Justinem Bieberem i przeszła załamanie nerwowe. Spekulowano, że jej problemy ze zdrowiem są spowodowane właśnie nowym związkiem piosenkarza z Hailey Baldwin.

Na co choruje Selena Gomez?

Selena Gomez nigdy nie ukrywała przed fanami, że cierpi na depresję i że dotknął ją toczeń. To właśnie choroba immunologiczna sprawiła, że wokalistka trafiła do szpitala. Okres rekonwalescencji był na tyle trudny, że Gomez przeszła załamanie nerwowe i musiała poddać się terapii. Na jakiś czas wycofała się także z życia publicznego.

Jak teraz czuje się gwiazda?

Po prawie 2 miesiącach spędzonych w szpitalu psychiatrycznym w Los Angeles, Selena w końcu może cieszyć się życiem. Aby odpocząć, postanowiła wyjechać. Niedawno jej przyjaciółki – aktorka Bailee Madison i modelka Connar Franklin – wrzuciły na Instagram zdjęcia ze wspólnego wypadu w góry. 

Selena Gomez wreszcie jest uśmiechnięta i pełna energii. Wygląda na to, że kryzys w jej życiu został zażegnany.

Zresztą zobaczcie sami! 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

my snow ? ‘s ✨✨❤️❤️

Post udostępniony przez Bailee Madison (@baileemadison)

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Snow buds part 3 ❤️❤️❤️

Post udostępniony przez CONZ (@connarfranklin)

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.