News

Shakin' Stevens w Polsce 2019: legendarny artysta zagra u nas aż dwa koncerty!

Shakin' Stevens w Polsce 2019: legendarny artysta zagra u nas aż dwa koncerty!

fot. materiały prasowe

Shakin' Stevens zawita do Polski już w lutym na aż dwa koncerty!

Uwielbiany przez polskich fanów wokalista wystąpi 25 lutego we wrocławskiej Hali Orbita i 26 lutego 2019 roku na warszawskim Torwarze. Podczas europejskiego tournee Greatest Hits – And More Brytyjczyk zaprezentuje piosenki z całej kariery (w tym utwory, których nie wykonywał od dłuższego czasu), dorzucając do tego garść niespodzianek!

Przygotowując się do tej trasy przejrzałem całą moją dyskografię, przekonując się, jaką mnogość muzycznych stylów obejmuje moja solowa kariera. Od country rocka po cajun, od klasycznego rocka po muzykę latino, od bluesa po americanę. Z wielką przyjemnością powróciłem do ‘perełek’ z mojego repertuaru, tak uwielbianych przez fanów. Oczywiście zagram trochę hitów, ale też piosenki, których nie wykonywałem od wielu lat. Będą również niespodzianki! Włączyłem do programu kilka dobrze znanych utworów artystów, których podziwiam, a także trochę nowych piosenek. Już nie mogę doczekać się powrotu na scenę – mówi wokalista.

Shakin’ Stevens ma na koncie miano najlepiej sprzedającego się brytyjskiego artysty dekady, 33 single na UK Chart (z czego cztery dotarły na sam szczyt zestawienia) oraz wiele bestsellerowych albumów. Jego piosenki podbijały listy przebojów na całym świecie. Jego ostatni, jak dotąd, album Echoes of Our Times z 2016 r. przyniósł zaskakującą mieszankę bluesa, folku i rocka z tekstami opowiadającymi historie przodków artysty, a także bohaterów wojennych, powstań i strajków w kopalniach Cornwalii.

Polscy fani Shakin' Stevensa już w lutym w Warszawie i we Wrocławiu będą mogli usłyszeć na żywo hity takie, jak Cry Just a Little Bit, You Drive Me Crazy czy Oh Julie, wraz z całą resztą znakomitych kawałków Brytyjczyka.

Organizatorami wydarzenia są Barracuda Music i DM Agency – agencje mające na koncie m.in. tegoroczne warszawskie koncerty Bryana Adamsa i grupy The Rolling Stones.

Bądźcie czujni, bo szykujemy dla Was specjalny konkurs, w którym do zgarnięcia będą bilety na koncert Shakin' Stevensa - śledźcie naszego Facebooka i bądźcie na bieżąco!

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.