Reklama
placeholder
News

Shakira skomentowała rozstanie z Pique. Wspiera ją m.in. żona Messiego

Shakira skomentowała rozstanie z Pique. Wspiera ją m.in. żona Messiego

fot. Instagram: @shakira / @leomessi

Reklama
Reklama
placeholder

Shakira opublikowała w mediach społecznościowych wpis, w którym odniosła się do rozstania z piłkarzem Gerardem Pique. Na post piosenkarki zareagowała między innymi żona Messiego, która zostawiła po sobie wymowny komentarz.

Shakira w pierwszym wywiadzie po rozstaniu z Pique. Co powiedziała? >>

Shakira skomentowała rozstanie z Pique

Shakira opublikowała na swoim profilu na Instagramie wpis, w którym podzieliła się z fanami tym, jak czuje się po zakończeniu 12-letniego związku z Gerardem Pique. Mówi się, że para rozstała się przez zdradę piłkarza. Niedługo po rozstaniu Pique został przyłapany przez paparazzi z nową partnerką, czyli 23-letnią Clarą Chią Marti. Shakira nie ukrywa, że rozstanie jest dla niej trudne, jednak wierzy w to, że jeszcze kiedyś będzie szczęśliwa:

Nawet jeśli w tym nowym roku nasze rany są wciąż otwarte, czas będzie chirurgiem. Nawet jeśli ktoś nas zdradził, wciąż musimy ufać innym. (...) Nasze łzy nie są marnotrawstwem, podlewają ziemię, gdzie narodzi się przyszłość i czynią nas bardziej ludzkimi.

Uwagę internautów zwrócił komentarz Antoneli Roccuzzo, która zostawiła po sobie trzy emotki w postaci czerwonego serca. Wygląda na to, że żona Messiego wspiera Shakirę i stoi po jej stronie. Niewykluczone, że sam Messi także ma podbne zdanie i nie pochwala zachowania Gerarda Pique, z którym niegdyś grał w FC Barcelonie.

Cristiano Ronaldo z wpadką na konferencji. Pomylił kraje >>

Myślicie, że Shakira i żona Messiego się zaprzyjaźnią?

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama