Reklama
placeholder
News

Shawn Mendes usunął Instagram i Twittera! To przez Camilę Cabello?

Shawn Mendes usunął Instagram i Twittera! To przez Camilę Cabello?

Fot. Instagram.com/mendes_my_world

Reklama
Reklama
placeholder

Shawn Mendes usunął Instagram i Twittera! To przez Camilę Cabello? Wokalista zdradził dlaczego nie używa już aplikacji.

Shawn Mendes i Camila Cabello na randce! Trzymali się za ręce [ZDJĘCIA] >> 

Shawn Mendes skasował Instagram i Twitter

Shawn Mendes jest wykonawcą, która bardzo ceni sobie kontakt z fanami nie tylko na koncertach, lecz także przez media społecznościowe. Jakiś czas temu zaskoczył wszystkich i powiedział, że… usunął swój Instagram i Twitter.

Shawn Mendes ma nowy tatuaż! Wymyśliła mu go FANKA >> 

Dlaczego Shawn Mendes pozbył się Instagrama i Twittera? Zagraniczne media podają, że w czasie spotkania z fanami przed koncertem w Atlancie, muzyk przyznał, że usunął aplikacje jakiś czas temu, bo po prostu „musi od czasu do czasu odpocząć”. Miał też powiedzieć, że niektóre informacje, które do niego docierają, nie wpływają najlepiej na jego nastrój.

Z pewnością Shawn Mendes miał na myśli m.in. komentarze fanów na temat romansu wokalisty z Camilą Cabello. Od czasu premiery gorącego duetu gwiazd – Senorita – mówi się o tym, że między Mendesem a Cabello jest coś więcej. Dodatkowo atmosferę podgrzewają zdjęcia paparazzi, na których wokaliści się całują, trzymają za ręce i przytulają. Niektórzy fani uważają, że zachowanie artystów to tylko gra, która jest elementem promocji ich wspólnego singla i krytykują parę za takie zachowanie.

Shawn Mendes i Camila Cabello całują się w kawiarni. Fani są zniesmaczeni >> 

Na szczęście Shawn pozbył się aplikacji tylko ze swojego telefonu, a jego profile nadal działają. W czasie spotkania z fanami artysta miał przyznać, że odkąd usunął konta na Instagramie i Twitterze, to menager wrzuca za niego posty. 

Nie wiadomo czy Shawn Mendes usunął aplikacje z telefonu na zawsze. Mamy nadzieję, że szybko zmieni zdanie i znowu zacznie sam działać na swoich social mediach. ;-) 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama