Reklama
placeholder
News

Shazza walczy z rakiem. Gwiazda disco polo zdecydowała się na poruszające wyznanie

Shazza walczy z rakiem. Gwiazda disco polo zdecydowała się na poruszające wyznanie

fot. YouTube.com/DJ Tomek S.

Reklama
Reklama
placeholder

Shazza ma raka. Gwiazda disco polo w programie telewizyjnym wyznała, że walczy z chorobą.

Justin Bieber ma paraliż twarzy. Pokazał wideo, prosi o modlitwę - jak zareagowała Hailey? >>

Shazza tak naprawdę nazywa się Marlena Magdalena Pańkowska. Przeboje „królowej disco polo”, bo tak nazywana jest wokalistka, są znane nie tylko fanom tego gatunku. Shazza ma na swoim koncie m.in. takie hity jak Baiao Bongo czy Egipskie Noce. W 2014 roku, po wieloletniej przerwie, wypuściła singiel Ty i ja (Da-di-dam). Inny, nowszy utwór Shazzy, to Szalony, Wymyślony.

Shazza gościła w programie Pytanie Na Śniadanie, gdzie mówiła o karierze i planach na jej 30-lecie. Shazza przyznała, że choruje na nowotwór, który zdiagnozowano u niej już kilka lat temu.

Może to jest ten właściwy moment, żeby o tym powiedzieć – stwierdziła 55-letnia piosenkarka.

Anna Karwan: 'Mieszkałam kilka miesięcy na Dworcu Centralnym' >>

Shazza ma raka. Walczy z nowotworem

Shazza walczy o zdrowie, ale też pracuje nad nową muzyką.

Mam nadzieję, że terapia pomoże. Jestem pod wspaniałą opieką. Przede mną nowe wyzwania. Nagraliśmy nowy utwór, będzie do niego teledysk. W planach kolejne piosenki i trasa z okazji 30-lecia – powiedziała.

U Shazzy zdiagnozowano chłoniaka. Artystka opowiedziała o tym, w jakich okolicznościach dowiedziała się o nim. Kiedy jechała na jeden z koncertów, Shazza zrobiła rezonans magnetyczny i wtedy okazało się, że ma raka.

Można powiedzieć, że ja nie miałam żadnych objawów. (…) Wynik na początku powalił mnie z nóg, ale jestem silną osobą, więc się zebrałam i wzięłam za siebie. Jestem silna i wierzę, że wszystko będzie dobrze – dodała gwiazda.

Sylwia Lipka szczerze o anoreksji. 'Byłam świetnym kłamcą' >> 

Shazza po usłyszeniu diagnozy zmieniła podejście do życia, skupia się przede wszystkim na bliskich. Na koniec przypomniała widzom jak bardzo ważne jest dbanie o zdrowie i regularne badania.

 

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama