Reklama
placeholder
News

Skolim na Eurowizji 2023? Skąd taki pomysł?

Skolim na Eurowizji 2023? Skąd taki pomysł?

fot. instagram.com/skolim__

Reklama
Reklama
placeholder

Skolim, a właściwie Konrad Skolimowski, zasłynął dzięki hitowi Wyglądasz idealnie, który był jednym z polskich letnich hitów. Wcześniej był głównie kojarzony jako influencer i zawodnik w galach MMA. Młody piosenkarz nie wyklucza, że zgłosi się do eliminacji do konkursu Eurowizja 2023, a nawet tego, że mógłby wygrać europejski konkurs piosenki. 

Eurowizja 2023: gdzie się odbędzie konkurs organizowany przez Ukrainę i Anglię? >>

Skolim – Eurowizja 2023

Choć przyszłoroczna Eurowizja odbędzie się dopiero w maju 2023 roku, polskie preselekcje już się rozpoczęły. Chętni mogą zgłosić się do 15 stycznia 2023 roku – spośród nich zostanie wybranych maksymalnie 10 finalistów, którzy 26 lutego 2023 roku na koncercie finałowym zawalczą o możliwość reprezentowania Polski na 67. Konkursie Piosenki Eurowizji.

Eurowizja 2023: jest data i zasady preselekcji. Do kiedy zgłoszenia? >>

O możliwości zgłoszenia otwarcie mówi Skolim, który jest do tego zachęcany przez swoich fanów. W rozmowie z portalem disco-polo.info młody muzyk powiedział:

Jeśli jeszcze będę dostawał pytania o Eurowizję to pojadę i ją dla was wygram.

Choć jego zgłoszenie nie jest oczywiście pewne ani potwierdzone, fani już spekulują, że wystawioną przez niego piosenką byłby jego najnowszy singiel – Kiss Me Baby.

 

 

 

 

 

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama