Reklama
placeholder
News

Smolasty i Honorata Skarbek znów są razem! Całują się na live

Smolasty i Honorata Skarbek znów są razem! Całują się na live

Fot. Instagram.com/honkabiedronka

Reklama
Reklama
placeholder

Smolasty i Honorata Skarbek znów są razem! Pocałowali się na Instagramie w trakcie wspólnej transmisji na żywo.

Honorata Skarbek i Smolasty ZERWALI?! Fani są tego pewni >>  

Honorata Skarbek i Smolasty zaczęli spotykać się w 2018 roku. W kwietniu 2019 roku świętowali pierwszą rocznicę związku, ale  już 3 miesiące później fani podejrzewali, że piosenkarka i raper rozstali się. Oficjalnie jednak ani Honorata Skarbek, ani Smolasty nie komentowali tych spekulacji.

Od jakiegoś czasu mówi się, że Smolasty i Honorata Skarbek dali sobie jeszcze jedną szansę i wrócili do siebie. Pod koniec stycznia para była widziana w jednej z warszawskich knajp. Niedawno spostrzegawczy fani zauważyli, że Smolasty opublikował fotkę, na której leży na takiej samej kanapie jaką ma w swoim mieszkaniu Honorata Skarbek. Internauci byli wręcz pewni, że artyści znowu są razem.

Honorata Skarbek i Smolasty ZNOWU RAZEM?! Oto dowód? >> 

Smolasty i Honorata Skarbek – wspólny live na Instagramie

W środę 1 kwietnia Honorata Skarbek nagrała live na Instagramie, do którego zaprosiła Smolastego. Wokalistka powiedziała, że „dawno nie widziała” rapera, a później dopytywała go o to jak radzi sobie w czasie kwarantanny.

Jak się okazało, Honorata Skarbek i Smolasty nagrywali prawie godzinny live dla fanów w… tym samym mieszkaniu, ale w osobnych pokojach. Na koniec transmisji na żywo Smolasty przyszedł do Honoraty Skarbek i skradł jej całusa. ;-) 

Urocze? 

Przypominamy, że w piątek 27 marca Smolasty przejął Instagram 4FUN.TV.  Opowiedział o tym jak spędza dzień, zabrał fanów do swojego mieszkania i pokazał m.in. (sporą! ;)) garderobę oraz miejsce, w którym nagrywa swoje kawałki. Dzień ze Smolastym znajdziecie na Instagramie @4fun.tv  w zapisanych relacjach

 

 

 

 

 

 

 

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama