Reklama
placeholder
News

Smolasty NAGO na Instagramie. Nagrał filmik

Smolasty NAGO na Instagramie. Nagrał filmik

Fot. Instagram.com/smolasty

Reklama
Reklama
placeholder

Smolasty nago na Instagramie! Muzyk nagrał filmik, w którym bez ubrania wskakuje do wody. Dobrze wygląda?

Smolasty RECYTUJE swój nowy singiel RAJ w 4FUN.TV! >> 

Smolasty nago

Smolasty, czyli Norbert Smoliński, nie lubi nudy. Chłopak Honoraty Skarbek znany jest m.in. z tego, że nie boi się eksperymentować z wyglądem, a jego znakiem rozpoznawczym są liczne tatuaże. Niedawno Smolasty zaskoczył fanów czymś jeszcze. Wokalista wrzucił na Instagram filmik, na którym, zupełnie nago, wskakuje do strumienia.

Wideo, na którym Smolasty pokazuje nagie pośladki już zniknęło z jego profilu, ale w internecie nic nie ginie. ;-) Screen z filmiku możecie zobaczyć niżej. 

Roksana Węgiel: jej chłopak przeprowadza się do Polski! Zamieszkają razem? >> 

Smolasty – kto to jest?

Smolasty urodził się w 1995 roku. Nagrywa muzykę z pogranicza popu, r&b i rapu. Debiutował w 2014 roku w singlu 21 Pesos z płyty Galactico Pabla Novacciego. Z ekipą Młode Wilki Popkillera 5 wydał płytę Popkiller Młode Wilki 5. Smolasty wyprodukował singiel promujący krążek, Dla Nas, który ma w tej chwili ponad 20 milionów wyświetleń. W 2018 roku Smolasty był nominowany do Nagrody Muzycznej Fryderyk za fonograficzny debiut roku. We wrześniu tego samego roku Norbert Smoliński wydał studyjny album Fake Love, który znalazł się w pierwszej dziesiątce najlepiej sprzedających się albumów w Polsce. Od 2018 roku Smolasty spotyka się z Honoratą Skarbek.

Jak Wam się podoba Smolasty nago? ;-) 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama