Reklama
placeholder
News

Premiera w 4FUN.TV: Siles i Smolasty z nową piosenką SPODNIE

Premiera w 4FUN.TV: Siles i Smolasty z nową piosenką SPODNIE

Fot. Materiały prasowe

Reklama
Reklama
placeholder

Smolasty i Siles z nową piosenką Spodnie! Premiera singla już dziś w 4FUN.TV!

Polska wersja hitu SENORITA Mendesa i Cabello. Lepsza od oryginału? >> 

Siles i Smolasty wypuścili wspólny kawałek. Spodnie to drugi singiel, który zapowiada debiutancką płytę Silesa. Raper wprowadza nim słuchaczy w letni, spokojny vibe, który jest definicją wakacyjnej miłości. To, że Siles zaprosił do nagrania Spodni właśnie Smolastego nie jest przypadkowe. Obaj artyści idealnie rozumieją się muzycznie i co za tym idzie – świetnie ze sobą brzmią! Za produkcję numeru odpowiada duet producencki UPNDWN.

Słowa do singla Spodnie napisali Siles i Smolasty, a za muzykę do kawałka odpowiadają Dominic Buczkowski-Wojtaszek i Jan Bielecki.

Ariana Grande ma nowego chłopaka? Fani nie mają wątpliwości >> 

Siles – kto to jest?

Siles tak naprawdę nazywa się Norbert Sopyło. Raper ma 21 lat i pochodzi z Lubaczowa. Uczył się w szkole muzycznej w klasie fortepianu, a potem studiował realizację dźwięku. Studiów nie ukończył, bo postanowił skupić się na karierze.  Jego kawałki to prawdziwy misz-masz klimatyczny. Z jednej strony nastrojowe, wręcz poetyckie, a z drugiej newschoolowe.

W tej chwili Siles przygotowuje się do wydania debiutanckiej płyty. Pierwszym singlem, który promował krążek był kawałek Monotonia wydany w marcu 2019 roku.

Premiera klipu Spodnie Smolastego i Silesa już 9 sierpnia w programie Chcesz?Masz!

Bądźcie z nami od 14.00 - oczywiście w 4FUN.TV!

 

 

 

 

 

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama