News

Bohosiewicz rozpętała burzę w sieci. Poszło o MALOWANIE ZMARŁYCH

Bohosiewicz rozpętała burzę w sieci. Poszło o MALOWANIE ZMARŁYCH

Fot. Instagram.com/soniabohosiewicz

Bohosiewicz rozpętała burzę w sieci. Poszło o malowanie zmarłych. Myślicie, że miała rację? 

Asteroida ZDERZY SIĘ Z ZIEMIĄ?! NASA ostrzega >> 

Niedawno Sonia Bohosiewicz wrzuciła InstaStory, na którym skrytykowała jeden z profili na Instagramie - Pani z Domu Pogrzebowego (@pani_z_domu_pogrzebowego).  Aktorka w wideo ostrzegała, że konto, na którym znajduje się „wszystko co chcecie wiedzieć o pracy w domu pogrzebowym, ale boicie się zapytać” jest szkodliwe i nieetyczne. Przede wszystkim dlatego, że autorka publikowała na nim zdjęcia ciał przygotowanych do pochówku. 

Zdanie Soni Bohosiewicz podzielają również m.in. jej siostra Maja i przyjaciółka – Zosia Zborowska. Kiedy gwiazda zapytała je o zdanie na temat kontrowersyjnego profilu, zgodnie stwierdziły, że publikowane na nim treści to „masakra”.

Książę Harry ma nietypową obsesję! To przez Meghan >> 

W sprawie profilu Pani z Domu Pogrzebowego wypowiedzieli się też m.in. lekarz i pracownik domu pogrzebowego. Oboje uważają, że treści, które można znaleźć na profilu są „nie na miejscu”, a wrzucanie zdjęć osób zmarłych do internetu to „brak szacunku”.

Mimo wszystko internauci są podzieleni. Niektórzy, tak jak Sonia Bohosiewicz, uważają, że profil Pani z Domu Pogrzebowego powinien zniknąć z sieci, a inni twierdzą, że to tylko profil edukacyjny, który ma na celu przekazanie wiedzy. Poza tym zaznaczają, że praca w domu pogrzebowym to zajęcie jak każde inne. Zarzucają też Soni Bohosiewicz, że namawia swoich obserwatorów do hejtu: 

Brawo pani Soniu! Proszę tylko pamiętać, aby za dwa dni podkreślić, jak ważny jest szacunek, a hejt słaby i do d***...

(...) Przykre, że Pani Sonia zrobiła taka nagonkę na tą kobietę, która chciała pomóc, pokazać swoją niecodzienną codzienność.. A nie widzi nic złego w tym, że pradauje nago przy dzieciach. Może niech każdy żyje jak chce.

Aktorki, gwiazdy, gwiazdeczki... swojego życia nie mają, żadnych obowiązków dnia codziennego tylko siedzą na instagramie i czepiają się ludzi, którzy pokazują nam coś o czym normalnie nie mamy się skąd dowiedzieć. Po Internecie krążą gorsze filmy i po prostu krążą i są, a Pani jak jest taka wrażliwa to może czas odciąć się od niego? (...) 

Zazdrości Pani, że ktoś prowadzi ciekawszy profil? Żenada bije, celebrytka budująca karierę na szczuciu. (...) 

Seriooo? Dzisiejsze wypociny to żenada i przekłamanie rzeczywistości instagrama @pani_z_domu_pogrzebowego tak żeby był poklask i przytakiwanie ogółu czy o co chodzi?

Perseidy: zobacz kiedy oglądać deszcz meteorów! >> 

Do Soni Bohosiewicz napisała też kobieta, która prowadzi profil Pani z Domu Pogrzebowego. W wiadomości prywatnej napisała, że „chciała jedynie pokazać jak wygląda element jej pracy”. Zaznaczyła też, że bardzo szanuje „swoich zmarłych pacjentów” i dostała lekcję, z której zamierza wyciągnąć wnioski.

Po burzy, którą wywołało InstaStory Soni Bohosiewicz, osoba prowadząca profil Pani z Domu Pogrzebowego ustawiła profil jako prywatny. Dodatkowo w opisie dodano ostrzeżenie, że treści na nim publikowane nie są odpowiednie dla osób poniżej 18. roku życia. Profil w tej chwili obserwuje prawie 8 tysięcy osób.

W kolejnych InstaStory Sonia Bohosiewicz powiedziała, że nie chciała nikogo namawiać do hejtu, a jedynie zwrócić uwagę na nieodpowiednie na nim treści. Zaznaczyła, że ma nadzieję, że profil Pani z Domu Pogrzebowego nie zniknie z internetu, ale że nie będą już publikowane na nim zdjęcia zmarłych, ponieważ jest to "nieetyczne i wbrew prawu". 

A Wy po czyjej jesteście stronie? 

 

 

 

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Okazało się, że to czarne cis w mojej torbie, to nie jest góra bikini, a dodatkowe bikini dolne. Czyli mam dwie pary majt i ani jednej góry. Wszystkie babeczki w stanicach... A, nie! Jest jedna bez!!! Moja ty kochana, dodałaś mi odwagi swoją nagą piersią! Juz nic nie powstrzyma mnie przed kąpielą! W ostatnim momencie, już na drabinkach zrzuciłam sukienkę, wpadłam do morza i było bosko. Lekko ośmielona półnagą kąpielą wychodziłam po drabince bez pośpiechu. Teraz siedzę i pije truskawkową margerite i mysle sobie ... Nikt, ale to nikt, nie patrzył jak wchodziłam czy wychodziłam z morza. W domu jak napisze ze jestem toples jest aferka a tu mogę lotać po sagu i nic. Sączę drinka i nuci mi się piosenka Dawida P. „Anonimu smak poczuję gdy Za granicę zrobię drobny skok Jakoś dziwnie tęskno wtedy mi Kiedy przezroczysty stawiam krok...” Zresztą cała ta płyta, to kawał poezji prosto z serducha, a już mi tak tęskno było za Osiecką i Grechutą... A tu boom! Taki Dawid!!! Namawiam, posłuchajcie tej płyty powoli i pauzując. Który fragment z Trofeum najbardziej lubicie? #leniważona #drink #toples #dawidpodsiadło #kapelusz #zlew #palma #wodasodowa #biust #sensacja #news #gazeta #skandal #cycki #wiersz #poezja #piosenka #grechuta #osiecka #podsiadło #dawid #piosenkarz #mikrofon #płyta

Post udostępniony przez S o n i a Bohosiewicz (@soniabohosiewicz)

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Leniwe wakacje a przygoda z ...No tradegia. Wszyscy chcą lody. Zapłaciliśmy 4 razy po 2 gałki. Najpierw smaki wybrał Leo: ciasteczko oreo podwójnie , potem Teo: wanilia i pistacja, potem Paweł zaczął się zastanawiać i nagle krzyk Leonarda aaaaaaa!!!! Patrzę i nie wierze. Przerażone oczy i pełna buzia krwi. Przez głowę przebiega mi milion myśli na sekundę. Analiza na najwyższym poziomie doprowadza mnie do jednej możliwej wersji: szkło. Szkło w lodach. Jakiś okrutny wariat dosypał do lodów szło. Wypluj! Wypluj wszystko !!! Krzyczę zupełnie niepotrzebnie, bo jestem tuż obok a Leo pluje i tak. Oczywiście chce zajrzeć do środka, przepłukać ale Leo ucieka z krzykiem co powoduje coraz większą skonsternowaną widownię. Jestem oszalałą kobietą goniącą krwawiącego chłopca. Po kilku minutach sprawa się wyjaśniła. Usta przepłukane, szybkim krokiem wróciliśmy do auta. Dzięki Bogu nie było to w Polsce , bo moje oskarżenie wobec lodziarza, ze dał szkło w lodach byłoby potworne, a tak tylko wzruszył ramionami i obsługiwał następnych klientów. Pewnie już wiecie o co chodziło? Nadal jest ale wisi na ostatnim włosku. #leniważona #przygoda #lody #krew #szklo #kapelusz #wakacje #wariatka #jezioro #syn #tragedia #sukienka @lecollet

Post udostępniony przez S o n i a Bohosiewicz (@soniabohosiewicz)

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

-Na koniec świata i jeszcze dalej!!! ❤️ -Wszystko? -Wszystko! ❤️ -Kocham Cię jak stąd do księżyca i z powrotem! ❤️ -Kocham Cię. -A ja Ciebie bardziej. ❤️ Każda para, każda rodzina ma swoje rytuały, swoje święta, swoje hasła, swoje śmieszne powiedzonka.To one sprawiają, że przynależysz, że tylko wy je znacie, że jesteście wtajemniczeni.Jedno słówko i wiadomo o co chodzi.Wewnętrzny, magiczny kod, który niewidzialnie przywiązuje wszystkie baloniki razem, żeby wspólnie leciały w tę samą stronę, nawet w bardzo wietrzny dzień. Ja mówię moim ludziom, że nawet jeśli jesteśmy daleko od siebie, nawet na innych półkulach, to żeby pamiętali, że księżyc zawsze widzimy ten sam, i tam, na księżycu, zawsze możemy się spotkać. . . A Wy macie jakieś domowe hasła i odzewy miłosne? . . #leniważona #dobranoc #rodzina #milosc #siostra #rytual #haslo #kocham #druzyna #brygada #klub #zespol #znak #symbol #hymn #godło #święta @majabohosiewicz @dd_tvn @tvn

Post udostępniony przez S o n i a Bohosiewicz (@soniabohosiewicz)

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj