Reklama
placeholder
News

Sunrise Festival 2019: znamy pierwszych artystów! [LINE UP]

Sunrise Festival 2019: znamy pierwszych artystów! [LINE UP]

fot. materiały własne/Katarzyna Maler

Reklama
Reklama
placeholder

Sunrise Festival 2019 odbędzie się w tym roku w wyjątkowym, nieco zmienionym formacie. Ze względu na przymusowe przeniesienie imprezy z kołobrzeskiego amfiteatru tegoroczna edycja festiwalu odbędzie się w dzielnicy Podczele – również w Kołobrzegu. Sunrise 2019 będzie miał własne pole namiotowe oraz domki dla tych bardziej wymagających imprezowiczów!

W miasteczku SunCity organizatorzy obiecują zorganizować m.in. strefę gastronomiczną. W tym roku zmieni się też sposób płatności na terenie festiwalu – uczestnicy imprezy będą płacić specjalnymi "zegarkami", nie jak dotychczas za pomocą żetonów. Opaski płatnicze będzie można doładować w wybranych miejscach.

Sunrise Festival 2019: data, bilety

Sunrise Festival 2019 odbędzie się w dniach 19 – 21 lipca 2019 roku. Sprzedaż biletów rozpocznie się 1 marca 2019 roku. Póki co organizatorzy uchylili zaledwie rąbka tajemnicy na temat tegorocznego line up-u. Kto wystąpi na Sunrise 2019?

SUNRISE 2018: tak się bawiliśmy! >>

 

Sunrise Festival 2019 – LINE UP [LISTA AKTUALIZOWANA]

Armin Van Bureen

The Chainsmokers

Adam Beyer & Ida Engberg

Tchami X Malaa

 

Line up Sunrise 2019 zapowiada się obiecująco – przypomnijmy, że w ubiegłym roku w Kołobrzegu zagrali m.in. Martin Solveig, Oliver Heldens, Don Diablo i Axwell & Ingrosso.

Z kim widzimy się na Sunrise Fetstival 2019?

 

 

 

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama