News

Tadeusz Gauer, trener polskich gwiazd, wziął ślub

Tadeusz Gauer, trener polskich gwiazd, wziął ślub

fot. Instagram: @gauer_fitness

Tadeusz Gauer jest znanym trenerem personalnym wielu polskich gwiazd. Właściciel firmy Gauer Fitness cieszy się sporą popularnością w mediach społecznościowych. Mężczyzna niedawno poinformował internautów, że wziął ślub ze swoją partnerką.

Gauer: kim jest trener gwiazd? >>

Tadeusz Gauer wziął ślub

Tadeusz Gauer ma na swoim koncie współprace z licznymi gwiazdami polskiej sceny muzycznej oraz influencerami. Pod jego okiem trenowały gwiazdy takie jak Michał Szpak, Roksana Węgiel, Quebonafide, Dawid Kwiatkowski, Sandra Kubicka, Julia Wieniawa, Marcin Dubiel czy Andżelika Mucha. Trener cieszy się sporym uznaniem w Polsce, a profil jego firmy na Instagramie śledzi ponad 41 tysięcy obserwujących. Mężczyzna opracował własny nurt treningowy, który opiera się na podejściu psychologicznym.W związku z tym zawsze znajduje czas na to, aby lepiej poznać swoich podopiecznych. 

Gauer jako nastolatek ważył 100 kg! Tak wyglądał trener gwiazd [FOTO] >>

W czwartek 18 maja 2023 roku Tadeusz Gauer opublikował na swoim Instastory zdjęcie niezwiązane z treningami. Mężczyzna ogłosił, że wziął ślub ze swoją partnerką, czyli modelką i instruktorką jogi, Natalią Weiss. Para podzieliła się jednym ze swoich zdjęć ślubnych i podpisała je następująco:

Mr. & Mrs. Gauer. Just Married.

Oto jak wyglądali Tadeusz Gauer i Natalia Weiss w dniu ślubu:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.