News

Taniec z Gwiazdami 2020: wiemy kto wygrał program!

Taniec z Gwiazdami 2020: wiemy kto wygrał program!

fot. instagram.com/edyta_zajac/juliawieniawa/

Wiemy kto wygrał Taniec z Gwiazdami 2020Zobaczcie kto zdobył pierwsze miejsce w najbardziej zaskakującej edycji.

6 marca ruszyła 11. edycja programu Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami. Zostało zaprezentowanych 11 par – 11 gwiazd z profesjonalnymi tancerzami i tancerkami. Jednak po dwóch odcinkach zawieszono emisję show z powodu epidemii koronawirusa. Taniec z Gwiazdami wrócił na ekrany telewizorów na początku września, jednak w zmienionym składzie. Z programu zrezygnował Marcin Bosak. Tym samym rywalizowało ze sobą 10 par.

Julia Wieniawa zarabia więcej niż Marcin Bosak. Aktor protestuje >>

Taniec z Gwiazdami 2020: finał

16 października okazało się, że Sylwia Lipka i Rafał Maserak są zakażeni koronawirusem. Wcześniej z tego samego powodu z programu musiał odejść Bogdan Kalus. Finał odbył się tydzień wcześniej, niż planowano - 23 października. 

[...] W ostatnim czasie sytuacja w programie zmieniała się dynamicznie i była nadzwyczaj gorąca. Nie tylko za sprawą ekscytujących występów czy głosowaniu widzów. W 9. odcinku 11. edycji miały wystąpić cztery pary. Niestety na parkiecie nie zatańczyli @sylwialipka_music i @rmaserak , a decyzją widzów z programem pożegnali się @sylwesterwilkofficial i @hannazudziewicz. Ten bieg wydarzeń oraz zdrowie i bezpieczeństwo naszych uczestników i pracowników, wpłynął na podjęcie przez producenta decyzji o przyspieszeniu emisji finałowego odcinka – czytamy w komunikacie produkcji. 

Sylwia Lipka z koronawirusem. Odejdzie z tanecznego show? >>

Taniec z Gwiazdami 2020: wyniki

Za nami ostatni odcinek programu Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami 11. Do rywalizacji o Kryształową Kulę stanęły dwie pary – Julia Wieniawa i Stefano Terrazzino oraz Edyta Zając i Michał Bartkiewicz. 

Uczestnicy musieli przygotować trzy układy taneczne. Julia Wieniawa i Stefano Terrazzino zatańczyli jive’a, do którego choreografię przygotowali razem z Michałem Malitkowskim. Oprócz tego w ich wykonaniu zobaczyliśmy także freestyle oraz cha-chę. 

Edyta Zając i Michał Bartkiewicz przygotowali razem z Iloną Pavlović tango. Para zatańczyła też freestyle oraz walca wiedeńskiego. 

Zwycięzami Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami 2020 zostali Edyta Zając i Michał Bartkiewicz! 

The Voice Kids 4: edycja przesunięta! Kiedy premiera? >>

Serdecznie gratulujemy! :-)
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Zwycięzcami 11.edycji zostaje para nr 7 @edyta_zajac i @bartkiewiczmichal #tzgfinal #zajbar

Post udostępniony przez Taniec z Gwiazdami (@tanieczgwiazdami)

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

📣 WAŻNY KOMUNIKAT 📣 Wielki Finał @tanieczgwiazdami już w najbliższy piątek 💃🏻⭐️🕺🏻 Na parkiecie zobaczymy dwie finałowe pary @edyta_zajac i @bartkiewiczmichal oraz @juliawieniawa i @stefanoterrazzino ⭐️⭐️⭐️⭐️ W ostatnim czasie sytuacja w programie zmieniała się dynamicznie i była nadzwyczaj gorąca. Nie tylko za sprawą ekscytujących występów czy głosowaniu widzów. W 9. odcinku 11. edycji miały wystąpić cztery pary. Niestety na parkiecie nie zatańczyli @sylwialipka_music i @rmaserak , a decyzją widzów z programem pożegnali się @sylwesterwilkofficial i @hannazudziewicz. Ten bieg wydarzeń oraz zdrowie i bezpieczeństwo naszych uczestników i pracowników, wpłynął na podjęcie przez producenta decyzji o przyspieszeniu emisji finałowego odcinka #tanieczgwiazdami #tzgpolsat #tzg11 #tzgfinal

Post udostępniony przez Taniec z Gwiazdami (@tanieczgwiazdami)

 

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

My dancing love 🤍

Post udostępniony przez Julia Wieniawa-Narkiewicz 🐍 (@juliawieniawa)

 

 

 

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

💎 @blissdiamonds.pl 💎 makeup @kolorowekredki hair @karinawaclawik

Post udostępniony przez Edyta Zając (@edyta_zajac)

 

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.