News

Agent poinformował o śmierci aktorki. Ta jednak żyje!

Agent poinformował o śmierci aktorki. Ta jednak żyje!

fot. youtube.com/MovieClips

Agent poinformował o śmierci znanej aktorki. Szybko okazało się, że kobieta jednak żyje. Co się stało?

W pierwszą niedzielę 2021 roku światowe media opublikowały smutną wiadomość. Tanya Roberts, aktorka znana z jednego z filmów o Jamesie Bondzie i serialu Różowe lata 70., zmarła. Tę informację przekazał jej rzecznik Mike Pingel. Jednak zdażyła się zaskakująca rzecz. Dzień później mężczyzna zdementował wiadomość, którą sam wydał do publikacji.

Justin Bieber zostanie PASTOREM?! "Czuje powołanie" >>

Tanya Roberts jednak żyje

Rzecznik aktorki poinformował media, że 65-letnia aktorka zmarła w szpitalu. Roberts miała stracić przytomność w Wigilię chwilę po powrocie ze spaceru z psem i znaleźć się pod opieką lekarzy.

Dlaczego została podana informacja, że Tanya Roberts nie żyje? Dziennikarze NY Times informują, że zamieszanie wniknęło z nieporozumienia, do którego doszło podczas niedzielnej rozmowy partnera gwiazdy, Lancem O’Brienem, z jej rzecznikiem.

To niestety nieporozumienie – powiedział Mike Pingel.

Okazuje się, że O’Brien podczas rozmowy z agentem aktorki opowiedział o swojej ostatniej wizycie w szpitalu. Miał m.in. powiedzieć, że właśnie pożegnał się z Roberts i „zobaczył jej piękne oczy ostatni raz”, co dało Pingelowi wrażenie, że kobieta zmarła.

Lance O’Brien umówił się na wywiad z dziennikrzem Inside Edition, podczas którego miał opowiedzieć o swoich wspomnieniach związanych z Roberts. W trakcie nagrania mężczyzna otrzymał telefon z informacją, że… kobieta żyje. Nagranie możecie zobaczyć poniżej.

Według informacji dziennikarzy The Post Tanya Roberts nie trafiła do szpitala ze względu na zakażenie koronawirusem, a poważne problemy nerek, wątroby oraz woreczka żółciowego. Chociaż nadal znajduje się w ciężkim stanie, a lekarze nie przedstawiają najlepszych rokowań, to kobieta nadal żyje.

Przypomnijmy, że Tanya Roberts jest najbardziej znana z filmu o agencie 007 Zabójczy Widok oraz seriali Różowe Lata 80. i Aniołki Charliego. Karierę zaczynała jako modelka.

Kamil Bednarek rozstał się z narzeczoną? Victoria zmieniła status związku >>

Co myślicie o tej sytuacji? 

 

 

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.