Reklama
placeholder
News

Gwiazda Zmierzchu podobno "brzydko" się starzeje. Taylor Launter odnosi się do komentarzy na temat swojego wyglądu

Gwiazda Zmierzchu podobno "brzydko" się starzeje. Taylor Launter odnosi się do komentarzy na temat swojego wyglądu

fot. instagram.com/taylorlautner

Reklama
Reklama
placeholder

Taylor Lautner od najmłodszych lat działał w szołbiznesie, jednak światowy rozgłos przyniosła mu dopiero rola Jacoba Blacka w ekranizacji sagi Zmierzch. W momencie premiery pierwszego filmu serii aktor miał 16 lat, stał się wtedy idolem wielu nastolatek.

Zmierzch: to on mógł zagrać Edwarda. Zaskakujące doniesienia >>

Dziś Taylor ma 31 lat, jednak niektórzy chyba o tym zapomnieli. Mimo doskonałej formy aktora, użytkownicy Instagrama wydają się być zaskoczeni tym, że gwiazdor już nie jest nastolatkiem. 

Taylor Lautner i komentarze na temat jego wyglądu

Aktor na swoim profilu na Instagramie zamieścił rolkę, w której odnosi się do krytycznych komentarzy na temat jego wyglądu. Wcześniej jednak pokażemy część z tych komentarzy.

Dua Lipa - piosenka z Barbie. Tak w filmie wygląda gwiazda pop! >>

Bro, gdzie jego linia włosów ucieka? Wygląda jak starsza wersja Ratatouille 

fot. instagram.com/taylorlautner

Rany, on nie zestarzał się dobrze

fot. instagram.com/taylorlautner

Facet wygląda jak stary brokuł

fot. instagram.com/taylorlautner

Taylor Lautner — wideo 

Po powrocie z biegania Taylor zerknął na Instagrama, gdzie zobaczył posta z jego zdjęciem i zajrzał w sekcję komentarzy, co przypomniało mu, dlaczego zazwyczaj tego nie robi. Aktor odniósł się do tego ze spokojem, w swojej wypowiedzi zawarł też pewien apel.

Teraz jestem w innym miejscu i czuję się w obowiązku, by podzielić się czymś z wami. (…) Gdyby to było 10 lat temu, 5 lat temu, może nawet 2-3 lata temu, ta sytuacja naprawdę zalazłaby mi za skórę i spowodowałoby we mnie chęć ukrycia się, nie wychodzenia z domu, odpuszczenia spotkań prasowych i wywiadów. W pewnym momencie mógłbym nawet nie chcieć chodzić do sklepu spożywczego, bo bałbym się, że ktoś zrobi mi zdjęcie, które znajdzie się w internecie i musiałbym to wszystko oglądać.

Moje poczucie własnej wartości było w złym miejscu. Swoją wartość znajdujesz tam, gdzie ją umiejscowisz. Jeżeli swoją wartość mierzysz tym, co inni o tobie mówią, tak się będziesz czuć. Ale jeśli twoje poczucie wartości będzie opierać się na tobie samym, wiedzy kim jesteś, co jest dla ciebie ważne, co kochasz, tego typu sytuacje nie skrzywdzą cię.

Jestem wdzięczny, że jestem w tym miejscu, w którym jestem dzisiaj. Widzę takie rzeczy i nie będę kłamać, nie powiem, że mnie to nie rusza, nie publikowałbym tego wideo, gdyby mnie to zupełnie nie poruszyło, ale to nie powoduje, że kwestionuję swoją osobę. To nic mi nie odbiera.

Najważniejsze, byście mieli świadomość własnej wartości i… po prostu byli mili. To wcale nie jest takie trudne, bądźmy dla siebie mili, szerzmy miłość i pozytywność, to proste. 

Nie pozostaje nam nic innego jak podpisać się pod tym obiema rękami. Pod nagraniem pojawiło się wiele wspierających komentarzy.

Cudownie, że się tym podzieliłeś. By zrobić coś takiego, potrzebne są pokłady odwagi, siły i wrażliwości. Ludzie muszą pojąć ciężar swoich słów i nie pomaga tutaj, że panuje bezkarność w mediach społecznościowych. Ludzie uważają, że mogą pisać negatywne rzeczy bez żadnych konsekwencji.

Cenię cię bracie. To jest ten rodzaj autentyczności, który zmieni świat

Poniżej nagranie Taylera.

 

 

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama