Reklama
placeholder
News

Taylor Swift i Ice Spice wspólnie w teledysku i na koncercie! [Wideo]

Taylor Swift i Ice Spice wspólnie w teledysku i na koncercie! [Wideo]

fot. YouTube/Taylor Swift/

Reklama
Reklama
placeholder

Taylor Swift opublikowała na swoim kanale na YouTube klip do utworu Karma, a podczas najnowszego z koncertów dołączyła do niej na scenie Ice Spice. Fani się tego nie spodziewali. Zobaczcie nagranie!

Fan Taylor Swift sprzedaje... soczewki, w których widział jej koncert. Cena powala >>

Taylor Swift i Ice Spice - klip do utworu Karma

Reedycja zeszłorocznego albumu Taylor Swift o tytule Midnights – The Til Dawn Edition, którą piosenkarka niedawno upubliczniła, zawiera nową wersję utworu Karma. Piosenkarka śpiewa na niej w duecie z Ice Spice.

Na kanale Taylor Swift na YouTube pojawił się teledysk do singla Karma, na którym piosenkarka występuje z Ice Spice. Klip reżyserowała sama Swift, co widać po licznych baśniowych kadrach i elementach scenografii. 33-letnia artystka pojawia się najpierw pod postacią posągu ze złota, by przerodzić się w piekielną tancerkę, której obecność osładza umiejscowienie Taylor w kolorowym, tekturowym wymiarze. Na planie znalazło się szalenie wiele kreacji i lokalizacji.

Ice Spice, czyli Isis Naija Gaston, jest amerykańską raperką, która od 2022 roku zdobywa coraz większą popularność w sieci. 23-latka otrzymała w klipie do singla Karma gościnne miejsce na złotym tronie z morskiej muszli. Wykonując swoją zwrotkę, artystka unosi się na tafli wodnej w błyszczącym, czerwonym stroju, aby na sam koniec spotkać się z Taylor Swift na szczycie materiałowych schodów, gdzie obie zarzucają neonowe lasso w kosmos.

Taylor Swift przerwała koncert i stanęła w obronie fanki. Nagranie obiegło sieć >>

Taylor Swift i Ice Spice na koncercie 

Taylor Swift jest obecnie w trasie koncertowej The Eras Tour 2023, która potrwa aż do sierpnia tego roku. Na 26 oraz 27 maja piosenkarka miała zaplanowane koncerty na stadionie MetLife Stadium w East Rutherford w stanie New Jersey. Podczas występu, pierwszego dnia, na scenie pojawiła się niespodziewanie Ice Spice. Po zakończeniu zwrotki raperki, artystki złapały się za ręce i wspólnie spacerowały po ogromnej scenie. 

Wideo ze zdarzenia znajdziecie poniżej:

Taylor Swift i Ice Spice - Karma [piosenka + teledysk]


 

 

 

 

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama