Reklama
placeholder
News

Wpadka na koncercie Taylor Swift. Piosenkarka wzięła sprawy w swoje ręce

Wpadka na koncercie Taylor Swift. Piosenkarka wzięła sprawy w swoje ręce

fot. TikTok/swifts.clips/

Reklama
Reklama
placeholder

Taylor Swift zawsze pilnuje porządku na swoich koncertach, a scenografia i występy pod względem wizualnym i organizacyjnym muszą być w pełni dopracowane. Niejednokrotnie artystka pokazała swoje empatyczne oblicze, stając w obronie fanów, między innymi wtedy, gdy występowała w Filadelfii, a ochroniarze zdecydowali się bezpodstawnie wyprowadzić pewną kobietę z tłumu. 

Podczas ostatniego koncertu Taylor Swift w Cincinnati, w ramach trasy The Eras Tour, doszło do niespodziewanej awarii na scenie. 33-latka postanowiła nie przyglądać się biernie sytuacji i wziąć sprawy w swoje ręce. Co się wydarzyło?

Harry Styles w Polsce. Te gwiazdy bawiły się na koncercie >>

Koncert Taylor Swift - wpadka na koncercie

W pewnym momencie Taylor Swift powinna była zjechać w dół na ruchomej konstrukcji, jednak za sprawą nieplanowanej awarii tak się nie stało. Z początku gwiazda cierpliwie czekała na to, aż scena opadnie w dół, nie mając pojęcia, że pojawiła się pewna usterka. W obliczu nieoczekiwanego zwrotu akcji piosenkarka musiała coś szybko wymyślić. Bez chwili wahania Taylor wyprzedziła grupę tancerzy i pobiegła w stronę innego wyjścia ze sceny, wprost do garderoby. Cały wyczyn był imponujący, nie tylko ze względu na szybką reakcję Swift, ale również zgrabne ruchy, jakie wykonała, mając na sobie wysokie obcasy.

Fani byli zdecydowanie zachwyceni szybką mobilizacją gwiazdy, a niektórzy postanowili przekręcić humorystycznie nazwę trasy na "The Errors Tour".

Taylor Swift wystąpi w Polsce 2 i 3 sierpnia 2024 roku na PGE Narodowym w Warszawie.

 

@swifts.clips I just saw Taylor. I cant believe I got this. #swifttok #swiftie #taylorswift #swifties #taytok #reputation #erastour #erastourcincinnati ♬ original sound - tayluh swift


Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama