Reklama
placeholder
News

Nowa płyta Taylor Swift trafi do polskich fanów z opóźnieniem. Co się stało?

Nowa płyta Taylor Swift trafi do polskich fanów z opóźnieniem. Co się stało?

fot. Instagram: @universalmusicpolska / pixabay.com

Reklama
Reklama
placeholder

W piątek 19 kwietnia Taylor Swift w końcu podzieliła się swoją kolejną płytą zatytułowaną The Tortured Poets Department. Okazuje się, że polscy fani wokalistki, którzy zamówili fizyczną wersję albumu, nie otrzymają jej w dniu premiery. 

Najnowsza płyta Taylor Swift doczekała się wersji podstawowej składającej się z 16 utworów oraz wersji rozszerzonej pod tytułem The Anthology, na której znalazło się dodatkowe 15 piosenek, czyli łącznie 31 kawałków. Na The Tortured Poets Department nie brakuje gości specjalnych. Wśród nich znalazł się raper Post Malone oraz zespół Florence & The Machine. The Tortured Poets Department trafił już do streamingu, a fani wokalistki w wielu krajach doczekali się swoich egzemplarzy albumu w wersji fizycznej. W Polsce Swifties będą musieli poczekać na swoje płyty kilka dni dłużej. Wytwórnia niedawno wydała oświadczenie, w którym podała powody tej decyzji. 

Te gwiazdy zapowiedziały płytę na 2024 rok. Sia, Taylor Swift, Dua Lipa i kto jeszcze? [lista] >>

Taylor Swift: album The Tortured Poets Department trafi do Polski później

W dniu premiery nowego albumu Taylor Swift wytwórnia Universal Music Polska wydała oświadczenie w mediach społecznościowych, w którym poinformowała fanów, że premiera fizycznej wersji płyty The Tortured Poets Department została opóźniona ze względu na zaostrzone procedury:

Kochani Swifties, niestety musimy poprosić Was o cierpliwość. W związku z zaostrzeniami procedur bezpieczeństwa, nośniki fizyczne albumu Taylor Swift ''The Tortured Poets Department'' opuszczą magazyny w dniu premiery. Oznacza to, że nastąpi opóźnienie w dostawie do sklepów. Płyty trafią na półki sklepowe oraz zostaną wysłane do klientów indywidualnych najpóźniej 23 kwietnia (wtorek). Przepraszamy Was za zaistniałą sytuacje. 

Taylor Swift triumfatorką plebiscytu na Człowieka Roku. Kogo pokonała? >>

Przypominamy, że Taylor Swift wystąpi w Polsce 1, 2 i 3 sierpnia 2024 roku na PGE Narodowym w Warszawie. Bilety na nadchodzące koncerty wokalistki rozeszły się w ekspresowym tempie, co potwierdza, że ta cieszy się znaczną popularnością w naszym kraju. Od lat niezmiennie utrzymuje się też na wysokiej pozycji w muzycznym mainstreamie.

 

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama