News

Tony Hawk: zakrwawione deski zawodnika sprzedane za majątek

Tony Hawk: zakrwawione deski zawodnika sprzedane za majątek

fot. YouTube.com/Liquid Death

Do sprzedaży trafiły deski z krwią Tony’ego Hawka. Nietypowe przedmioty, promowane przez słynnego skatera, już nie są dostępne. 

Pamiętacie dziecko z okładki płyty Nirvany? Teraz ma 30 lat i złożyło o nią pozew >> 

Tony Hawk – deskorolki z krwią

Amerykański zawodnik rozpoczął współpracę z producentem wody. Przedsięwzięcie obejmowało też wypuszczenie serii deskorolek, które zostały pomalowane farbą z dodatkiem krwi Tony’ego Hawka. Moment pobierania krwi i dodania jej do farby został uwieczniony na filmiku.

Wykonano sto sztuk desek Hawk Blood Deck. Jedna kosztowała 500 dolarów i wszystkie zostały wyprzedane. To oznacza, że łącznie nabywcy zapłacili za nie ponad 194 tysiące złotych.

Na  wyjątkowych deskorolkach jest też grafika zaprojektowana przez Willa Carsola. Rysunek przedstawia mężczyznę, z puszką wody zamiast głowy, który w jednej ręce trzyma głowę drapieżnego ptaka, a w drugiej – zakrwawiony topór. Na desce jest napis: Zamorduj swoje pragnienie.

Kanye West zmienia imię i nazwisko. Jak się będzie nazywał? >>

Zyski ze sprzedaży wsparły szlachetne cele. 10% wpływów przeznaczono na organizację 5 Gyres, która zwalcza zanieczyszczenia plastikiem. Fundusze trafiły też na rzecz Hawk's Skatepark, która buduje skateparki.

 

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.