News

TOP 10 gwiazd, które mają ukryte talenty. Wiedzieliście o nich?

TOP 10 gwiazd, które mają ukryte talenty. Wiedzieliście o nich?

fot. instagram.com/selenagomez/justinbieber/kendalljenner

Każdy z nas ma jakiś ukryty talent. Nie inaczej jest w przypadku celebrytów.  Bogaci i sławni czasem naprawdę mają nietypowe umiejętności. Zobaczcie TOP 10 gwiazd, które mają ukryte talenty. Będziecie zaskoczeni!

TOP 10 celebrytów, którzy zarabiają nawet po śmierci >>

10. Angelina Jolie

Na początku swojej kariery Jolie słynęła z niepokorności. Na pewno kojarzycie historię z fiolką krwi, którą nosiła jako naszyjnik. Nie powinno was więc zdziwić, że aktorka wyszkoliła się w... rzucaniu noży. Już od najmłodszych lat wykazywała się zainteresowaniem tego typu akcesoriami. Jest także właścicielką pokaźnej kolekcji sztyletów i innego typu noży.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Check out my story ❤ #AngelinaJolie

Post udostępniony przez Angelina Jolie (@angelinajolie_offiicial)

 

9. Mark Ruffalo

Aktor wcielający się w rolę Hulka w serii filmów o Avengersach do swoich umiejętności zalicza czynność, o którą nigdy byście go nie podejrzewali. Okazuje się, że w wieku 12 lat Mark Ruffalo nauczył się jeździć na... monocyklu. Chociaż na jakiś czas zaprzestał jazdy na tym pojeździe to gdy został poproszony o demonstrację podczas jednego z talk-show śmiało zaprezentował światu swój talent.

 

 

8. Justin Bieber

Najwierniejsi fani kanadyjskiej gwiazdy na pewno wiedzą o jakim nietypowym talencie Biebera chcemy powiedzieć. Wiedzieliście, że Justin potrafi ułożyć kostkę Rubika w mniej niż dwie minuty? Często okazuje się, że jest w stanie to zrobić jeszcze szybciej. Za każdym razem, gdy widzimy Biebera układającego kostkę Rubika zbieramy szczękę z podłogi!

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

LOVE YOU GUYS SO MUCH! I KNOW TIMES ARE HARD! WE ARE IN THIS TOGETHER

Post udostępniony przez Justin Bieber (@justinbieber)

 

7. Kendall Jenner

Nigdy byście nie podejrzewali jaki nietypowy talent skrywa modelka. Należąca do rodziny Kardashian Kendall Jenner potrafi... ćwierkać jak ptak! Co więcej, jest niezwykle dumna z tej umiejętności i chętnie się nią chwali. Musicie przyznać, że to robi wrażenie!

 

 

6. Selena Gomez

O to nigdy byście nie posądzali gwiazdy Disneya. Okazuje się, że Gomez może się pochwalić umiejętnością, którą na pewno zaimponowała na niejednej imprezie. Piosenkarka potrafi wypluć gumę wysoko w powietrze, a następnie złapać ją znów ustami. Przydatne? :-)

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Makeshift studio so I can work from home 🎧🎼🎤

Post udostępniony przez Selena Gomez (@selenagomez)

 

5. Niall Horan

Były członek zespołu One Direction nie tylko wykorzystuje głos w śpiewaniu. Jeśli kiedykolwiek okaże się, że będzie musiał zrezygnować z kariery muzycznej, to z pewnością świetnie odnajdzie się w roli... odtwórcy delfinów. Tak, dobrze czytacie. Niall Horan do perfekcji opanował umiejętność wydawania dźwięków takich, które możemy usłyszeć u delfinów.

Łukasz Jakóbiak rezygnuje z programu. Jednym z powodów jest coming out >>

 

4. Margot Robbie

Okazuje się, że australijska aktorka przez jakiś czas była także... tatuażystką! Chociaż - jak sama twierdzi - to określenie jest nadużyciem, bo nie ukończyła żadnych kursów. Jednak mimo to Robbie zrobiła tatuaże paru osobom, w tym ekipie, z którą współpracowała na planie filmu Legion Samobójców. Na przykład dla Cary Delavingne wykonała uśmiechniętą buźkę na jej dużym palcu u stopy. Musimy przyznać, że nie spodziewaliśmy się takiej umiejętności u pięknej aktorki!

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Hola Mexico 🇲🇽 #birdsofprey premiere in a few hours!!

Post udostępniony przez @ margotrobbie

 

3. Katy Perry

Gwiazda popu pokazała swoją nietypową umiejętność w jednym z odcinków amerykańskiej edycji Idola, w którym jest jurorką. Katy potrafi nadymać dolną część twarzy oraz szyję w taki sposób, że zaczyna przypominać... żabę. Ukryty talent piosenkarki jest tak zadziwiający, że aż ciężki do skomentowania.

 

 

2. Jessie J

Piosenkarka, która jest znana z mocnego głosu i wyjątkowej osobowości scenicznej skrywa jeden baardzo nietypowy talent. Czy wiedzieliście, że Jessie J potrafi śpiewać z zamkniętymi ustami? I to w lepszy sposób niż niejeden z nas w normalnych warunkach! Artystka rozwinęła tę dziwną umiejętność  w charakterze sztuczki, którą mogła zaskoczyć podczas przesłuchań.

 

 

1.  Cara Delevingne

Światowej sławy modelka nie tylko ma talent do aktorstwa. Cara Delevingne może się także pochwalić umiejętnościami beatboxowymi! Jeśli myślicie, że na tym kończą się talenty gwiazdy, to musicie wiedzieć jeszcze o jednym. Cara potrafi zagrać na gitarze ułożonej z tyłu jej głowy utwór Sweet Home Alabama. To robi wrażenie!

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

💜 @boss 💜

Post udostępniony przez Cara Delevingne (@caradelevingne)

Znana sieć fast-foodów będzie… drukować kurczaki! >>

Wiedzieliście, że te gwiazdy kryją takie talenty? :-)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Selena Gomez (@selenagomez)

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

HAIRS GETTING LONG

Post udostępniony przez Justin Bieber (@justinbieber)

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

luka said hot mess

Post udostępniony przez Kendall (@kendalljenner)

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.