News

Ula Kowalska śpiewa hymn Eurowizji! Co wiemy o utalentowanej 14-latce?

Ula Kowalska śpiewa hymn Eurowizji! Co wiemy o utalentowanej 14-latce?

Fot. Instagram.com/ulakowalska_official

Ula Kowalska zaśpiewa hymn Eurowizji Junior 2019! Sprawdźcie co wiemy o utalentowanej 14-latce. Coś Was zdziwiło?

Eurowizja Junior: jeszcze jedna Polka wystąpi w finale! Kim jest Ula Kowalska? >> 

Eurowizja Junior 2019: kiedy, gdzie, kto poprowadzi wydarzenie?

24 listopada 2019 roku w Arenie Gliwice odbędzie się 17. Konkurs Piosenki Eurowizji dla Dzieci. Po raz pierwszy wydarzenie zostanie zorganizowane w Polsce.

Od jakiegoś czasu wiadomo, że prowadzącymi finał Eurowizji Junior 2019 zostali Ida Nowakowska, Aleksander Sikora i zwyciężczyni zeszłorocznego Konkursu Piosenki Eurowizji dla Dzieci – Roksana Węgiel. Ceremonię otwarcia, która odbędzie się 18 listopada w Katowicach, poprowadzą natomiast Agata Konarska i Mateusz Szymkowiak.

Eurowizja Junior 2019: reprezentant Polski

W tym roku Polskę na Konkursie Piosenki Eurowizji dla Dzieci zaprezentuje Viki Gabor. 12-latka z Krakowa wystąpi z singlem Superhero. O zwycięstwo na Eurowizji Junior nastolatka powalczy z reprezentantami z 18 państw, m.in. Francji, Portugalii, Malty i Australii.

Eurowizja Junior 2019: wiemy, który zespół otworzy wydarzenie! >> 

Eurowizja Junior 2019: jakie gwiazdy wystąpią?

Na pewno możemy liczyć na to, że w czasie Eurowizji Junior 2019 zaśpiewa ubiegłoroczna laureatka konkursu – Roxie Węgiel. Na scenie pojawi się także zespół 4Dreamers, który swoim show otworzy koncert finałowy 17. Konkursu Piosenki Eurowizji dla Dzieci.

Ula Kowalska zaśpiewa hymn Eurowizja Junior 2019

Od jakiegoś czasu wiadomo, że hymn Eurowizji Junior 2019 wykona w Gliwicach 14-letnia Ula Kowalska. Piosenka przewodnia konkursu prawdopodobnie nosi tytuł Share The Joy. Mówi się, że przy tworzeniu utworu brał udział Gromee, czyli Andrzej Gromala.

BILETY na Eurowizję Junior – sprzedaż ruszyła. Ile kosztują? >> 

Ula Kowalska – kto to jest?

Kim jest Ula Kowalska, która już 24 listopada zaśpiewa w Gliwicach? W 2017 roku Ula była uczestniczką 3. edycji show Mali Giganci. Razem z drużyną Pogodni, której kapitanem była Omenaa Mensah, wygrała program. W tym samym roku Ula Kowalska startowała w preselekcjach do Konkursu Piosenki Eurowizji dla Dzieci. Zajęła 2. miejsce z piosenką Jestem Jaka Jestem. Ula Kowalska przegrała tylko jednym punktem z Alicją Regą, która pojechała na Eurowizję Junior 2017 do Gruzji.

Eurowizja Junior 2019: w TEJ sukience Roksana Węgiel wystąpi na scenie! >> 

Talent Uli Kowalskiej docenił m.in. Juliusz Kamil, który współpracował przy hicie Roksany Węgiel – Anyone I Want To Be. W 2018 roku Ula wypuściła singiel Nasza Chwila, do którego słowa i muzykę napisał właśnie Juliusz Kamil. Kawałek był propozycją hitu na Mundial 2018.

W 2020 roku ma ukazać się debiutancka płyta Uli Kowalskiej. Krążek promuje m.in. singiel Przed 22:00. Teledysk do piosenki pojawił się na YouTube 1 listopada. 

Ulę Kowalską znajdziecie m.in. na Instagramie (@ulakowalska_official), gdzie obserwuje ją w tej chwili prawie 44 tysiące osób.

 

 

 

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Jak wygląda wasza mina na wieść o sprawdzianie z matematyki ???? Moja właśnie tak???? Opiszcie swoją emotką! #selfie

Post udostępniony przez ULA KOWALSKA (@ulakowalska_official)

 

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj